Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Knzm, some1? Nešto se hladi, pa se bojim da ga previše ne ohlade, trebam second opinion.
Thx.


da se podsjetimo TA g. FerengiHr.
Vaš link

Ti imaš nepogrešivu metodu?????

idući tjedan će bit bolje...

Jedna slika kao tisuće riječi…crobex…

Gospon Nokla,

pa dajte recite što ste htjeli reći sa tim linkom? Ja sam nekoliko postova unatraga lijepo napisao da su naše dionice značajno volatilnije od indexa, te da nove strelice koje stižu uskoro više neće smjet izlaziti dok volatilnost nije visoka.

Koliko vidim crobeks je super pogođen, neke dionice su odlično pogođene, ali da neke su i pobijedile sustav. Bit će toga sve manje i manje.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

…evo još malo detaljnije gornjeg prikaza…dvije slike kao dvije tisuće riječi

…i za kraj…


Gospon Nokla,

pa dajte recite što ste htjeli reći sa tim linkom? Ja sam nekoliko postova unatraga lijepo napisao da su naše dionice značajno volatilnije od indexa, te da nove strelice koje stižu uskoro više neće smjet izlaziti dok volatilnost nije visoka.

Koliko vidim crobeks je super pogođen, neke dionice su odlično pogođene, ali da neke su i pobijedile sustav. Bit će toga sve manje i manje.

ciljao sam upravo na to da će grešaka biti sve manje.
[thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


CROBEX

zasad smo u kanalu..

Khmm kumpadre eo ti jedan hint: probaj izvuć grafić za LKPC…hehe:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HdJ2DeePNe4gQ4nSJ5J2MA==.pdf

…uf,uf..bit će svega…hehe..

Evo i graf ATPL-R-A da se vidi gdje smo!!!

HARPEX - Jedini put za brodare

bi li neki majstor TA mogao prokomentirati ovaj graf sa stanovišta trenda i tako to?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


bi li neki majstor TA mogao prokomentirati ovaj graf sa stanovišta trenda i tako to?

Nisam majstor ali mogu probat.. Jednostavno je.. Imaš rastući kanal koji bi sugerirao konstantno povećanje temperature (s oscilacijama unutar tog kanala).. Pazi samo da ne iscuri na dolje jer onda stiže zahlađenje.. brrrr.. [sealed]

šalim se.. ovo je ipak puno prekratak vremenski interval da bi ti itko išta suvislo mogao dati.. ak imaš podatke recimo od postanka svijeta do danas, onda možemo razgovarat.. [wink]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


bi li neki majstor TA mogao prokomentirati ovaj graf sa stanovišta trenda i tako to?

pronađi krivulju za koju je suma kvadrata odstupanja od nje najmanja – i to ti je trend. Odokativno, mislim da ima blagi rastući trend.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close