Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam ovdje probao(nemrem odolit) …. Tolerancija na gore mi je nula Stop na BE..

Evo dvije zanimljive dionice.
HT i PTKM.

Sustav VS Bakić [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Može li netko ( Khmm? ) viđenje vart i knzm?
Na vart se likvidnost dobrano povečala izlaskom validusa a cijena raste.


Ja sam ovdje probao(nemrem odolit) …. Tolerancija na gore mi je nula Stop na BE..

gledamo isti graf, za promjenu.
nisam još otvorio, ali pitanje je sata.


Evo dvije zanimljive dionice.
HT i PTKM.

Sustav VS Bakić [tongue]

Pa ćini mi se da su ti strelice omanule svaki završni pennant.

Show me the Money!

Evo update ove dvije zanimljive dionice.

HT i PTKM.

Na PTKM je prva crvena strelica na 260 dobro odradila, jer je nakon inicijalnog skoka bio pad
sa 260 na 220, … a evo sada i nove strelice crvene na PTKM. Ok, navala je opća na nju i generalno bi trebala još rasti, ali sad bi mogla i malo korigirat koji dan, čisto tehnike radi, jel.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

trebala još rast?
sad bi se mogla korigirati, jel?

Halo, jel su to želje ili što?
Kakva su to objašnjenja??

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo update ove dvije zanimljive dionice.

HT i PTKM.

Na PTKM je prva crvena strelica na 260 dobro odradila, jer je nakon inicijalnog skoka bio pad
sa 260 na 220, … a evo sada i nove strelice crvene na PTKM. Ok, navala je opća na nju i generalno bi trebala još rasti, ali sad bi mogla i malo korigirat koji dan, čisto tehnike radi, jel.


kolega, ako vaše prijašnje analize i nisu bile najtočnije, mislim kako je ovog puta vaša TA savršen indikator budućih kretanja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Evo update ove dvije zanimljive dionice.

HT i PTKM.

Na PTKM je prva crvena strelica na 260 dobro odradila, jer je nakon inicijalnog skoka bio pad
sa 260 na 220, … a evo sada i nove strelice crvene na PTKM. Ok, navala je opća na nju i generalno bi trebala još rasti, ali sad bi mogla i malo korigirat koji dan, čisto tehnike radi, jel.

A gdje su zelene strelice? Prva na 90 kn a onda crvena na 165, 195, 265, 293. Rast od 165 do 293 a nigdje zelene strelice?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zato što nije poanta kupiti, nego prodati. I to javno obznaniti. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas igra najbržeg prsta europske burze pojačavaju minuse a mi bi rasli ? Ne to ipak neće ići danas rasprodaju mudri a idući tjedan oni koji su zakasnili i koji će podnjeti najveće minuse.

Ma te strelice su ekstremne vrijednosti. Da bila je dolje zelena, pa je raslo i onda je došla crvena,
i da nije palo iste sekunde ali se par dana kasnije ohladilo niže od razine gdje je crvena izašla i to dosta.

Ne volim gnojiva, općenito mi se ne priča o gnojarskoj dionici, al pošto je ona sad u fokusu, rekoh ajde stavit ću je. Nemam PTKM nit sam je imao. Nit ću je imat.

I btw,
nije mi se dalo za crobeks radit, al napravit ću duplo pametnije strelice koje neće griješit kao na primjeru ATGR ili ATPL.

Evo slika za ATGR i ATPL (to sam na bidu zadnjih dana [tongue]).
Po meni je to nešto u što je dobro sad metat dio keša, pogotovo ako tko je digao pare na Barcelonexu [thumbsup]

Manite se gnojiva, uhvatite se brodova i cedevite.
Po meni ATPL i ATGR imaju od ove točke puno potencijala za odradit, a PTKM ima samo potencijala da se hladi, ili prema dolje i bočno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close