Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Apple Inc.
ide danas na 600 $. Još prije 2 god. bio je $ 80. Sada ide prema 1000$. [cool]

…LKPC-R-A

http://www.2shared.com/photo/zFiqdIQG/LKPC.html

….jedna od mogućih varijanti razvoja događaja za index SP500. Uglavnom, ja vjerujem u nju i trgujem u tome smjeru. Naravno napominjem; rast, a zatim i pad neće biti pravocrtan.

Puno uspjeha svim trade-rima….

"Istina je neotkrivena laž"


kupi ga pa ga shortaj. imaš 1 val dolje i ABC korekciju, sada bi trebao monstruozno dolje u 3 valu

Svaka čast na prognozi. Ima da si zaradio grdu lovu na ovom shortu.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Malo SPX-a

http://mediacdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/230/8398/original.jpg

Zanimljivo je pogledati usporedbu Crobexa po sektorima za određene tvrtke privlačne investitorima.
Usporedba je na nivou 1.g. i ovo nije poziv za kupnju niti prodaju istih vrijednosnica.

Može graf za ingr i za jdpl
Hvala lipo

neke prognoze po ta za thnk?
zna li tko gdje se moze na webu na free stranicama napraviti minute graf? na agramu puca kad jace naraste?zna li tko brokere di ne puca i jeftiniji su ?

@ Khmm može li viđenje leda?

@Inewton

Evo.. Sudeći po tjednom RSI-u, proboj se već dogodio.. To bi meni bio nekakav signal za rani ulaz.. No graf cijene je ipak najbitniji, tak da, vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ptkm

Ajmo brzo aktualne komentare, eurchf:

Da li je retrace gotov?

Lupio opet u otpor na 1.2130-40, i vratio se skoro u početnu točku.
Ovaj pad liči na završeni impuls. Možda i izdrži do kraja tjedna tu gdje je, ali ne da mi se čekati ga da mi ne pobjegne.
A sada je frka jer smo došli praktički do gornjeg ruba godišnjeg kanala.
Dole imamo SNB, a gore rub kanala.

Ajmo komentari, odmah.

New Report

Close