Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri isto luduju,no kako će to nama pomoći? Bojim se nimalo i nikako! [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Priznajem nisam očekivao ovakav finiš na kraju. Max. rasta na indexu sp 500 mi je bio 1388. Ali dobro zbog urakmice zaboravio na prodaju. Nadam se, da sutra neće biti prekasno. Najbolje bi bilo, da index ide preko one žute linije. [undecid]

Evo jedna sličica.. Tko misli da ne pratimo amere, neka još jednom razmisli..

Uglavnom, malo kasno palimo i to je sve.. Ali na kraju sve nadoknadimo.. U svakom valu gore postoji početni val koji iznad sebe ima prošli vrh kao otpor, e tu mi mirujemo, kao ne znamo što se zbiva (akumulacija).. Nakon toga slijedi još jedan val na gore, to je onaj koji se sad dogodio kod amera, kada se i mi lagano budimo i eto vam rally-a.. Tada ameri stanu, pa stanemo i mi (distribucija)..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


DAX 7035.
Bit će i za odmore u Grčkoj ovog ljeta. [thumbsup]

7100 ,prvi target je tu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega Sina, može graf od ATPL, da vidimo gdje je taj SMA200 kojeg su svi isprobijali odavno osim ATPL!

Može kakva TA Crobexa?
Thx

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

@Khmm
cijenim vaše prognoze… one koje pratim su cca 65-70% točne… shodno tome, ako može… molim vašu TA za IGH i INGR-u…
Hvala unaprijed.

@ZZtop

Ovako, Ingru pratim pa mogu malo detaljnije..
Dajem ti 5min graf na kojem se jasno vidi da je jučer došlo do proboja iz plavog padajućeg kanala.. Trebalo bi se nastaviti gibati između crvenih linija.. Vezano za danas, vjerujem da će se ova zastavica koja je formirana jučerašnjim trgovanjem realizirati i da će Ingra odmah na otvaranju najvjerojatnije poskočit..
Dugoročnije (koji tjedan [smiley]) vjerujem da slijedi testiranje, ili barem pokušaj, prošlog vrha (12,xx)..

A što se tiče IGH, postoje 2 gapa koja će se možda zatvorit u ovom sveopćem rastu.. A na dulje, ne znam baš.. Da nema dokapitalizacije bilo bi ok, ovako [undecid]

I dok ja ovo stavim, već je stara vijest..


@BSOD

Pa jučer sam vam dao prognozu Crobexa

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Sasvim je dovoljan jučerašnji pad amera i današnji pad na europskim burzama da su mi " nadri " stručnjaci nepotrebni , smjer je jasan iskrcavanje iz dionica.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Sasvim je dovoljan jučerašnji pad amera i današnji pad na europskim burzama da su mi " nadri " stručnjaci nepotrebni , smjer je jasan iskrcavanje iz dionica.

Malo si produžio zimski san [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

O medo, oprosti, jesam te probudio? Nastavi spavat, još nije vrijeme.. [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@Khmm, sorry, nisam vidio da si stavio, svejedeno, thx!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close