Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehe, gle stvarno… I šta kažu svijeće? [smiley]

No respect


dobro, curie i dečkovi, kažite
ima li smisla da ja ove grafove pojedinih dionica postam ili ne?
ako nema potrebe, ne bih zagušivao forum.

da, nemoj zagušit sav taj offtopic.
moje malo pitanje…kad kažeš nema još sell signala…šta je potrebno da se on pojavi (s cijenom i prometom), a šta je potrebno da se prognoza promjeni u buy?
ako imaš vremena jel možeš komentirat baronove TA dionica…jel se slažeš s njegovim zaključcima?
tu su..
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=377

tehnicari jel probijamo sutra 4000? [embarass]
al’ dajte neki grafic da ne ispadne da drukamo[tongue]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Hehe, gle stvarno… I šta kažu svijeće? [smiley]

pazi ovo: travanj će biti dragonfly doji (pilar jel’ ga imamo?), svibanj bi mogao biti ili inverted hammer ili obična zelena svijeća … a to nam je naš morning doji star …. sunce naše malo

a?

I love the Smell of Profits in the Morning


tehnicari jel probijamo sutra 4000? [embarass] al’ dajte neki grafic da ne ispadne da drukamo[tongue]

nitko ti ne može reći da li probijamo ili ne .. mi ćemo ti reći kada probijemo da je to onda jaka potpora
[cool]

I love the Smell of Profits in the Morning


vipy: ” tehnicari jel probijamo sutra 4000? [embarass] al’ dajte neki grafic da ne ispadne da drukamo[tongue]” nitko ti ne može reći da li probijamo ili ne .. mi ćemo ti reći kada probijemo da je to onda jaka potpora [cool]

klasika[angry]
u koliko smo se kladili za atpl, jer to kad god dodje ili mora biti na taj dan?>

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” vipy: ” tehnicari jel probijamo sutra 4000? [embarass] al’ dajte neki grafic da ne ispadne da drukamo[tongue]” nitko ti ne može reći da li probijamo ili ne .. mi ćemo ti reći kada probijemo da je to onda jaka potpora [cool] ” klasika[angry] u koliko smo se kladili za atpl, jer to kad god dodje ili mora biti na taj dan?>

da ne će doći na ATH godinu dana od klade, ne znam kada točno pada, vidjet ću sutra na poslu, stavio sam u outlooku da me podsjeti …

I love the Smell of Profits in the Morning

evo nađoh

I love the Smell of Profits in the Morning


tehnicari jel probijamo sutra 4000? [embarass] al’ dajte neki grafic da ne ispadne da drukamo[tongue]

Evo ja mislim da idemo do 4000, pa se odbijamo nazad do 3300.
Mišljenja.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Crobi otpor 4.000
THNK otpor 6.500
fazan:

[wink]
THNK, TA?



dakle, za thnk ništa pametno[smiley]
il je do mene, il do tehnike.
biće da je ono prvo.
noć!

Ako se smijem umiješati, relevantan je i otpor na 6000 (vidi prilog), gdje se trenutno dotiču linija trenda, spomenuti otpor i linija grafa, iako se opravdano mogu razmatrati svi otpori u razmacima od 500kn (od 4500 naviše). Kod Tehnike su oblici dosad bili prilično jasno razdvojeni. Zanimljivo je da ako se uzme veći zaokruženi ciklus, gdje graf nije toliko razvučen, cjenovni tuneli prilično uvjerljivo (kao i kod crobexa) zatvaraju i prate Gannovu mrežu. Kako zasad izgleda, vrlo je moguće da slijedi proboj padajućeg mini klina, odbijanac od linije otpora i prema nekakvoj kvazi-ewave teoriji 5. impulsni val. Dakako da ima zanimljivosti na thnk. [smiley]

ta ht

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

TA dlkv

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close