Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.2shared.com/photo/hwDP4cXT/CROBEX8.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Ako moze neka dobra dusa osvrt na hdel i vdkt.
Hvala.

Baš me zanima hoće li…

Hoće, daj neku vijest, ili Agrokor preuzeo Mercator ili Agrokor kupio xxxxxx.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ako moze neka dobra dusa osvrt na hdel i vdkt.
Hvala.

http://www.2shared.com/photo/sgH_xMML/VDKT1.html

http://www.2shared.com/photo/dEm5n9et/HDEL1.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Neznam dali naši dioničari prate današnji pad na europskim burzama ili rade na pamet a plakat će u ponedjeljak.

@sina,kad vdkt sma 50 presjece sma200 jos malo pa je obrat trenda i mogucnost za zesci pad.
na vdkt je euforija ,na hdel pesimizam i niska likvidnost,na thnk blagi optimizam i rastuce sakupljanje u topu 10-tek cijena ulazi u pravi rast



@sina
,kad vdkt sma 50 presjece sma200 jos malo pa je obrat trenda i mogucnost za zesci pad.
na vdkt je euforija ,na hdel pesimizam i niska likvidnost,na thnk blagi optimizam i rastuce sakupljanje u topu 10-tek cijena ulazi u pravi rast

kad 50 SMA presječe 200 SMA od dole, tada nastaje konzervativni signal za kupnju, a za dionicu se može reći da je ušla u bikovsko tržište

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Evo jedna usporedba graditelja i brodara u odnosu na Crobex na nivou posljednje godine.



oce li nam dat priliku na 1.30 cca ,trend linija pukla…

Neki se slažu s tvojih 1.3, Sandro kaže long na 1.29 Vaš link

Ja bi čak reko 1.29, jer vidim tu nekakvu broadening formaciju.
[/quote]

Zanimljvo, kada se pogleda graf EUR/USD malo dugoročnije – vidi se, da se radi u kanalu, koji je počeo čak davne 1998 godine. Prema tom kanalu zanimljivo će biti vidjeti, dali će uopšte biti proboj na cca. 1,28-1,29. U suprotnom moći ćemo reci, da se radi o rastućem kanalu.

KORF ,zapeo izmedju dva trenda.cca 80kn ..fibo razine se postuju …
nemam korf niti mislim kupovati dok se ne potvrdi smjer kretanja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




oce li nam dat priliku na 1.30 cca ,trend linija pukla…

Neki se slažu s tvojih 1.3, Sandro kaže long na 1.29 Vaš link

Ja bi čak reko 1.29, jer vidim tu nekakvu broadening formaciju.
[/quote]

Zanimljvo, kada se pogleda graf EUR/USD malo dugoročnije – vidi se, da se radi u kanalu, koji je počeo čak davne 1998 godine. Prema tom kanalu zanimljivo će biti vidjeti, dali će uopšte biti proboj na cca. 1,28-1,29. U suprotnom moći ćemo reci, da se radi o rastućem kanalu.

[/quote]

po TA, ovo bi trebalo nastaviti padati.

New Report

Close