Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Flyer – bez zamjere -pa ti si postao kao Tigrus u najbolja vremena. Odmah kada prognoziraš pad ili rast dešava se suprotno. Zašto ne stavljaš više prognoze sa ewt? – znam da se u to razumiješ. Postati dnevni graf samo sa fibo omjerima ti je …… [lol]

Evo graf od 15 min. sa ewt prognozom indexa sp 500. Primarni count je pad na cca. 1326 za koji tjedan – alternativni count je rast za zatvaranjem EOD na cca. 1389 i onda pad – i zadnje z….o sam (neće biti prvi put) te ide odmah rast prema 1406.

Znači pokrio si sve solucije.Evo ja tipujen na pad do 1290 ,ali naravno ne pravocrtno.

bit će bolje................

Knechte, ne bi želio ovo razviti u neku diskusiju…
No prouči malo bolje moje postove….U prethodnom postu nigdje nisam rekao da će se ovaj otpor probit. Na 1376 ima niz otpora (harmonici, fiba…) i zato je taj nivo značajan.
Tu je moguć okret, ali ako se to probije imamo znak jakog tržišta…
U pozadini razmišljam EWT-ovski ali to ne pišem jer bi postovi bili predugi. Ovo je bio srž razmišljanja…

Svatko daje onoliko koliko zna i želi. Još jedanput tflyer – bez zamjere.

Bestija – pokrio sam solucije. Inače padom prema 1290 probila bi se linija trenda. Za sada gledam što će u slučaju pada biti za sada na 23% fiba oko 1328. [wink]

Inače u fokusu mi je najviše EUR/USD. Zanima me, dali će testirati opet liniju na 1.2623 – pa ako može netko staviti taj graf.


Svatko daje onoliko koliko zna i želi. Još jedanput tflyer – bez zamjere.

Bestija – pokrio sam solucije. Inače padom prema 1290 probila bi se linija trenda. Za sada gledam što će u slučaju pada biti za sada na 23% fiba oko 1328. [wink]

Inače u fokusu mi je najviše EUR/USD. Zanima me, dali će testirati opet liniju na 1.2623 – pa ako može netko staviti taj graf.

Nisi računao na vrijeme, vremenski ti je ne određeno, jer ta analiza stoji ukoliko u ponedjeljak dođe do pada na tih cca 1325, ali dok se sp 500 počne korigirati i taj tijek od par dana/tjedana linija potpore ti je već na 1360….

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Svatko daje onoliko koliko zna i želi. Još jedanput tflyer – bez zamjere.

Bestija – pokrio sam solucije. Inače padom prema 1290 probila bi se linija trenda. Za sada gledam što će u slučaju pada biti za sada na 23% fiba oko 1328. [wink]

Inače u fokusu mi je najviše EUR/USD. Zanima me, dali će testirati opet liniju na 1.2623 – pa ako može netko staviti taj graf.

Meni su OK Vaše analize ali volio bih da se bar odučite za jednu opciju koja po Vama ima veću vjerovatnost a drugu spomenete kao moguću.

bit će bolje................



Svatko daje onoliko koliko zna i želi. Još jedanput tflyer – bez zamjere.

Bestija – pokrio sam solucije. Inače padom prema 1290 probila bi se linija trenda. Za sada gledam što će u slučaju pada biti za sada na 23% fiba oko 1328. [wink]

Inače u fokusu mi je najviše EUR/USD. Zanima me, dali će testirati opet liniju na 1.2623 – pa ako može netko staviti taj graf.

Meni su OK Vaše analize ali volio bih da se bar odučite za jednu opciju koja po Vama ima veću vjerovatnost a drugu spomenete kao moguću.

[/quote]

pa to je čovjek i napravio. Nije se odlučio niti za jednu a obje je spomenuo kao moguće.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

http://www.2shared.com/photo/vTCfwiyf/CROBEX5.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Jel ovo ATPL formira trokut??? [thumbsup]

Bull is coming home


http://www.2shared.com/photo/vTCfwiyf/CROBEX5.html

Mislim da bi idućih dana mogli rasti.Vidim popriličnu akumulaciju kod nekih dionica.Uvjerenja sam da nam rast neće ugroziti ni korekcija na vanjskim tržištima.Živi bili pa vidili.

bit će bolje................



http://www.2shared.com/photo/vTCfwiyf/CROBEX5.html

Mislim da bi idućih dana mogli rasti.Vidim popriličnu akumulaciju kod nekih dionica.Uvjerenja sam da nam rast neće ugroziti ni korekcija na vanjskim tržištima.Živi bili pa vidili.
[/quote]
Pa i kakvo-takvo očuvanje rejtinga je dobra vijest s obzirom na to da je većina EU članica izgubila rejting [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Pa i kakvo-takvo očuvanje rejtinga je dobra vijest s obzirom na to da je većina EU članica izgubila rejting [thumbsup]

[thumbsup]

Bull is coming home

http://www.2shared.com/photo/dfMxgPCr/CROBEX6.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

New Report

Close