Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingr i thnk, some1?

Na Crobiu klasičan inverzni šampon….

Bome će ovdje trebati energije za ovo svladati.


Iako sam teški međed i imam bearove tražim situaciju dokle ovo može gore. Nadalje, kad dođe do preokreta vjerujem da ide veliki pad i to je jedan od razloga da tražim točke dokle ovo može.
Moje zadnje dokupljivanje bearove će ići na razinama 1330-1335 i to iz dolje navedenih razloga.
Ako tržište ne dođe dotle vozit ću se s ovim što imam prema dole, a ako dođe tu ću kupovat.
Prolazak iznad (znači 1340) označava gubitak i rezanje.

Zašto do 1330 ?
1) Padajuća i rastuća linija na grafu SPX2
2) Označeni butterfly na grafu SPX tu ima target (1,27 XA je tu)
3) 1,618 AB pada u taj range
4) 2BC pada u taj range
5) AB=0,886CD

poslije ste još najavljivali neki dark cloud pattern kad je prešlo 1340 čini mi se, a ovo je bilo pisano na razini 1280, imate li još te šortove?
hvala

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

INGR ,fibo razine ,cca 11,22.38 kn ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Iako sam teški međed i imam bearove tražim situaciju dokle ovo može gore. Nadalje, kad dođe do preokreta vjerujem da ide veliki pad i to je jedan od razloga da tražim točke dokle ovo može.
Moje zadnje dokupljivanje bearove će ići na razinama 1330-1335 i to iz dolje navedenih razloga.
Ako tržište ne dođe dotle vozit ću se s ovim što imam prema dole, a ako dođe tu ću kupovat.
Prolazak iznad (znači 1340) označava gubitak i rezanje.

Zašto do 1330 ?
1) Padajuća i rastuća linija na grafu SPX2
2) Označeni butterfly na grafu SPX tu ima target (1,27 XA je tu)
3) 1,618 AB pada u taj range
4) 2BC pada u taj range
5) AB=0,886CD

poslije ste još najavljivali neki dark cloud pattern kad je prešlo 1340 čini mi se, a ovo je bilo pisano na razini 1280, imate li još te šortove?
hvala
[/quote]

Nisam mogao biti jasniji. Napisao sam lijepo da ako prođe 1340 režem shortove i ostvarujem gubitak. To se i desilo..

Ljudi moji kako će sad ljusnuti građevinari tko se nije skrio magarac je bio.

INGR-R-A

Mislim da je to to.. Exhaustion gap najvjerojatnije.. Pokušajte ostat iznad ove linije.. Ako možete..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

no comment
ps.Khmm
Ingra nije za komentirat…tu TA neigra…vec neko ko nes zna…

Pogled na crobya

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


INGR-R-A

Mislim da je to to.. Exhaustion gap najvjerojatnije.. Pokušajte ostat iznad ove linije.. Ako možete..


kako je odletilo gore tako ce ga i zakucati dolje, ali zanimljivo gledati vatromet na ingri…

Luka Rijeka,
ovdje je danas lijepo započelo, izgledalo je dosta vjerojatno za jedan jači up pomak, ali je zatvorilo loše, vrlo loše, zatvaranje ispod srednje cijene, pin bar na velikom volumenu.

Zanimljiva usporedba: DSX i ATPL na grafu od 6mj. i 12mj.

P.S. Autor posjeduje dionice ATPL-R-A i ovo nije nagovor na kupovinu i prodaju istih.

Bull is coming home

New Report

Close