Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Je li se samo meni čini ili CROBI zaista ima skrivene Bikovske divergencije????

[cool]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Zaba, probijen inverted HS uz vidljivu bullish divergenciju na MCD.
lijepo izgleda zasad.

Frankly my dear, I don't give a damn!

SPX bullish Percentindex iznosi 84,6%, i blizu je od pre 3 godine visokih od 87,5 posto. Znači, kada prelazi preko 70% – treba biti oprezan zbog mogučeg pada.

http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$BPSPX&p=D&b=1&g=0&id=p11391426412&a=164488777


Zaba, probijen inverted HS uz vidljivu bullish divergenciju na MCD.
lijepo izgleda zasad.

kakav mcd, mislite MACD?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Imate na http://www.elliottwave.com/ free week za dolar, euro , … od sada pa do slijedeće srijede. Eto vam prilike da usporedite svoje EW analize s onima koji se predstavljaju da su profesionalci.

Čini mi se da tehnički crobex stoji dobro, ima izgleda za povući prema gore, čini se da je pronašao lokalno dno, tri puta ga testirao, probio liniju padajućeg trenda, trenutno odradio bullish engulfing, jedino što me zabrinjava jesu dva bearish engulfinga koji su već dva puta odbijali indeks na dolje.

Ima netko kome se da malo analizirati thnk? Meni izgleda zanimljivo pa bih volio čuti i druga mišljenja.
Thnx.

ekipa!
dali netko može izlistat cijene ERNT, HT, DLKV od 22.10.2008. bio bi jako zahvalan?!

Hvala!

evo nisam stavio nikakve grafove već dugo…
hoće li 2012 bit godina konačne stabilizacije crobeksa?

long term nije u poziciji da možemo očekivat bull market.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

S obzirom na tvoju nepogrešivost…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

eurusd – muko….

Šta nije trebo već s 1,3200 u provaliju? Sad je s 1,3400 pa 1,3600… jednom će i past.

New Report

Close