Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Graziani @ EUR-JPY se zna smjer…102.60 cca long in

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam uhvatio dobar dio ovog pada danas, isto ću odmorit. Sutra je dan krcat događanjima. Razmišljam podebljat zlato long – ulaz je 1720.

zlato bi trebalo doći do 1740, ali divlja, nema trenda

eurjpy … sretno, bez mene.

Nego.. Hoće li taj euro više past? Padni, padni.. Potencijalni H&S..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Prosli tjedan nasdaq na liniji i danas opet…
http://flic.kr/p/br9Yfn
Jednostavna i cista egzekucija…..
Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….

Za razliku od SP500, naš Crobinho ima sasvim drugi graf! Dok stranci šibaju gore, mi samo dolje!
Je li vrijeme za preokret danas, ostaje vidjeti.

Bull is coming home

Ako može TA za LKRI. Hvala

može reci za koji period želiš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ako može TA za LKRI. Hvala

slazem se sa kolegom Valentineom.

molima Vas budite precizni prilikom postavljanja zahtjeva za analizu.

trebaju nam slijedeci parametri:

1. vremenski priod (3 mj, 6 god…)
2. vrsta grafa (tjedni, minutni…etc..)
3. ukljceni oscilatori (koji ?)

samo brzo posaljite potrebne parametre….


Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.



Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.
[/quote]

Slazem se za opasku o kupnji na 180 kn, to je slicno rezultatu koji je nastao radeci po analizi koju su neki losiji nadr-analiticari postali na forum – npr. ona "nadr-analiza" od kolege Labba….



Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.
[/quote]
Već se jednom odbila od 100 kuna 15% gore tako da za novi odbijanac mora naći i novo dno…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close