Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




To je to. Rast, skoro nem druge. RSI je iznad 50 što isto ukazuje na rast prema targetima o kojima smo već pisali. Ajd. [cool]

koji targeti 1300? sp ? [undecid]
[/quote]

Jučer je na indexu sp 500 probijen Neckline na 1267. Target SHS iznosi cca. 1376. Ipak prvo očekujem manji pad barem prema 1250-1254 nakon toga rast prema cca. 1294 pa manji pad i tako prema …..1376. Ajd, da vidimo što će biti iz toga. [proud]
[/quote]

Index sp 500 je prije neki dan postigao target 1354,32 boda. Target SHS-a 1376 još nije postignut i vjerujem,da će se to dogoditi za koji dan. Alternativni count (u plavom) – moguče je, da je 1354,32 bio vrh i da sljedi korekcija prema cca. 1309. U svakom slučaju nakon postizanja citiranih vrhova i nakon manje korekcije sljedi opet rast preko 1400.

P.S. Tigrus je u pravu – zadnji grafovi su katastrofa. Očito je ovaj forum postao predmet zabave umjesto konstruktivnih debata. Ajd

Pa kak bi bio ozbiljan kad staviš 5 min graf?


Pa kak bi bio ozbiljan kad staviš 5 min graf?

U pravu si. Ionako taj graf od 5 min. nije bio up date. Evo graf od 15 min. [wink]

P.S. Plava je alternativan count – i hvala na ocjenama.

Evo jedan malo optimističniji graf od SP500!
E da se ovo ostvari onda bi rekao TA je uistinu egzaktna!
P.S. Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju dionica VDKT-R-A.

Bull is coming home

EUR-JPY moguca zastavica…hvala kolegi koji je neki dan skrenuo paznju na ovaj par…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

EUR-AUD izgleda bottomira…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

gablec @ majstore ma gdje bio…kirurska preciznost valutnog para…moguc i flag…ostaje target 105 cca [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

eurchf …. planiram ponovni ulazak na 62% retracea. ili da neće možda niže dno napraviti?

eurjpy … zapeli na 24% retracea, ako probije – 107 (38%) je dobar target (vidi otpore), a dalje ćemo vidjeti.

komentari?


EUR-AUD izgleda bottomira…

je, to sam spomenuo prošli tjedan

Evo za neke kolege koji su tražili graf od ZVCV-R-A moje skromno mišljenje.

Bull is coming home



EUR-AUD izgleda bottomira…

je, to sam spomenuo prošli tjedan
[/quote]
swap kupovni katastrofa…odmah micem par iz gledalice…EUR-JPY grabi i dalje…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




EUR-AUD izgleda bottomira…

je, to sam spomenuo prošli tjedan
[/quote]
swap kupovni katastrofa…odmah micem par iz gledalice…EUR-JPY grabi i dalje…
[/quote]

je, spomenuo sam to prije [cool] , u kompletu sa spreadom, čini valutu neodoljivom za trgovanje.

a i eurjpy, potpisao sam gubitak upravo i maknuo i to. dve valute koje ni same ne znaju di će.

FOMC je danas. Tek u 1900, a već su počela veselja. ja sam zatvorio razne glupe pozicije koje imam, nastavak trgovanja sutra.

ušao sam ponovo u eurchf, ovaj puta izgleda prerano. ali tu možeš barem možeš prespavati koji tjedan bez gledanja.

New Report

Close