Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako krene u retrace, zašto bi 62% bilo previše?


ako krene u retrace, zašto bi 62% bilo previše?
taman…nisam stavio fibo…imamo diamond pattern sada..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

je li moguće da če euro izdržat bez da se izvrne…
još izađe iz kanala i onda gas do daske, maknem dasku i dam još gasa.

P.S. Index sp 500 radi prema planu obrnutog SHS. Nakon ovog laganog povjetarca danas prema dole očekuje se buran rast prema cca. 1315 pa opet povjetarac prema….pa rast prema konačnih 1376. ajd [proud]

Index sp 500 jučer je stigao do prognoziranog targeta 1315. Sada mislim, da bi mogao sljediti pad do cca. 1280 ili alternativno čak do 1257. Nakon toga opet buran rast čak do 1363 i pad te rast do konačnih 1376. Graf obrnutog SHS stavio sam u prijašnjem postu. Ajd. [cool]

P.S. Vidjet ćemo, dali će eurusd probiti otpor na 1,2620.

VIX ide u rast
onda indexi u pad.

http://4.bp.blogspot.com/-NyaZ0egQ1dw/TxiOgXcPPmI/AAAAAAAALLk/PJNuw9z4RM4/s1600/VIX.png

SPX…


VIX ide u rast
onda indexi u pad.

http://4.bp.blogspot.com/-NyaZ0egQ1dw/TxiOgXcPPmI/AAAAAAAALLk/PJNuw9z4RM4/s1600/VIX.png


Dok VIX padne s 19 na 16, to ti je još +15% na SPX-u.

Šta ćemo sa Ingrom,
koje je mišljenje zajednice Tehničara.

Evo dnevni i minutni.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Šta ćemo sa Ingrom,
koje je mišljenje zajednice Tehničara.

Evo dnevni i minutni.


Ingroriat ćemo je. [thumbsup]


Šta ćemo sa Ingrom,
koje je mišljenje zajednice Tehničara.

Evo dnevni i minutni.

Na 1 kunu 🙂

Meni to izgleda dobro,možda ujutro testiranje 5 kuna iako čisto sumnjam a onda ….. ,rekli bi Vi pojavile se neke strelice zelene boje.

bit će bolje................

Ovako sam ja to jednostavno zamislio…

audjpy

Vaš link


Ovako sam ja to jednostavno zamislio…

audjpy

Vaš link

Može pojašnjenje?

New Report

Close