Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]




Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.


pero, postoji li ijedan financijski instrument u našem svemiru koji nije u nekakvoj višeslojnoj korekciji koja će se pretvorit u jošvišeslojnu korekciju nego je u nekom seljačkom impulsu da piše ovo je 3 od III ili 3 od VI. nema veze u kojem smjeru, samo da nije korekcija nego impuls u primarnom trendu. ijedan?
[/quote]

Koliko je meni poznato nema.
[/quote]
Šta misliš, jel to do tebe ili do tržišta?





Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.


pero, postoji li ijedan financijski instrument u našem svemiru koji nije u nekakvoj višeslojnoj korekciji koja će se pretvorit u jošvišeslojnu korekciju nego je u nekom seljačkom impulsu da piše ovo je 3 od III ili 3 od VI. nema veze u kojem smjeru, samo da nije korekcija nego impuls u primarnom trendu. ijedan?
[/quote]

Koliko je meni poznato nema.
[/quote]
Šta misliš, jel to do tebe ili do tržišta?
[/quote]

Ako si me htio pitat da li je to odraz mojih stavova u pogledu razvoja događanja na tržištu odgovorit ću ti s da. Ukratko, sva su tržišta međusobno povezana, pa tako i financijske izvedenice kojima se trguje, šta će reći kad neke od njih krenu u jak impuls, za očekivat je da će i većina ostalih shodno tome u nekakav impuls. Sad je samo pitanje kakva su bila prethodna kretanja o čemu ovisi jel trend primaran il nije i kakvog je smjera.

Babski rečeno, ovdje vrijedi dok nekom ne smrkne drugom ne svane. Sve ono između svitanja i smrkavanja je zapravo korekcija. Jedino zlato ima trend da je većinom na strani svitanja.

never surrender

molim analizu CHF-HRK

hvala

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.


ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


tako je…hmmm DAX bi mogao na test 6000pt ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak






Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.


pero, postoji li ijedan financijski instrument u našem svemiru koji nije u nekakvoj višeslojnoj korekciji koja će se pretvorit u jošvišeslojnu korekciju nego je u nekom seljačkom impulsu da piše ovo je 3 od III ili 3 od VI. nema veze u kojem smjeru, samo da nije korekcija nego impuls u primarnom trendu. ijedan?
[/quote]

Koliko je meni poznato nema.
[/quote]
Šta misliš, jel to do tebe ili do tržišta?
[/quote]

Ako si me htio pitat da li je to odraz mojih stavova u pogledu razvoja događanja na tržištu odgovorit ću ti s da. Ukratko, sva su tržišta međusobno povezana, pa tako i financijske izvedenice kojima se trguje, šta će reći kad neke od njih krenu u jak impuls, za očekivat je da će i većina ostalih shodno tome u nekakav impuls. Sad je samo pitanje kakva su bila prethodna kretanja o čemu ovisi jel trend primaran il nije i kakvog je smjera.

Babski rečeno, ovdje vrijedi dok nekom ne smrkne drugom ne svane. Sve ono između svitanja i smrkavanja je zapravo korekcija. Jedino zlato ima trend da je većinom na strani svitanja.
[/quote]
Ma mene samo zanima zašto se koncentriraš isključivo na korekcije umjesto na trendove i impulse?
To je bolest 98% ljudi koji koriste EWT, propsute jak trend pa petljaju po korekciji da to nadoknade, a korekcije su za odmor ne za zarađivanje.

Danas nova korekcija na niže koju predvode dionice građevinara očito su kupci na skijanju po EU.


molim analizu CHF-HRK

hvala

jel može analiza, ako netko ima alate za predviđanja?
hvala

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.


Danas nova korekcija na niže koju predvode dionice građevinara očito su kupci na skijanju po EU.

Izgleda da je ovo postala uhodana šema, 3 dana rasta 20 dana pada. Nikad kraja ovome
[sad]

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati



molim analizu CHF-HRK

hvala

jel može analiza, ako netko ima alate za predviđanja?
hvala
[/quote]
jel se ti to šališ,ili…

Već par mjeseci čitam knjige o TA, ali i dalje se teško snalazim.
Stoga molim vrsne tehničare Tigrusa i Peru da komentiraju ovaj graf.
Hvala obojici na trudu

Bull is coming home


Već par mjeseci čitam knjige o TA, ali i dalje se teško snalazim.
Stoga molim vrsne tehničare Tigrusa i Peru da komentiraju ovaj graf.
Hvala obojici na trudu

Znam da je to čista provokacija šta me se proziva al nema veze.

Kanale i linije otpora možeš vući na tisuću i jedan način, al sami po sebi ništa ne znače ako ne uključiš još poneki parametar da bi im dao na težini.

Evo meni je trenutno draži ovaj kanal ( i linija otpora ), ako trebam predviđat hoće li indeks promijenit trend, pogotovo jer je uključena i linija sma50.

Dakle, sve dok značajno ne probije sma50 po meni nije ni izašao iz tog kanala. A definitivna potvrda promjene trenda je postavljanje novog vrha iznad 1817 bodova ( gdje je zadnji put testirana sma50 ).

never surrender

New Report

Close