Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo update Crobeksa.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

@FerengiHr
Kolega, da li je alat izbacio novu strelicu na IGH?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Njet.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ovo je daljnjih 15% Crobexa, koje bi jedan poznati investitor rado shortao.
Meni se baš i ne čini kao takav kandidat, ali bit ćemo svi strpljivi i vrijeme će sve pokazati…

trokuti…

targeti ??

ko more izračunat

odoše kud koji
ko je pogodio oba, svaka mu dala [smiley]

sritna vam nova godina

15.12.


..
Iduća stanica za cac je cca 3180.

Ko zna zna. I ko čeka taj dočeka.

Brojim još 10 posto zarade u 2 tjedna.

Sad ćemo vidjet šta slijedi nakon ovog targeta, blaža korekcija na oko 3080 il malo dublja na oko 3050. Lijep pozdrav.

never surrender


15.12.

..
Iduća stanica za cac je cca 3180.

Ko zna zna. I ko čeka taj dočeka.

Brojim još 10 posto zarade u 2 tjedna.

Sad ćemo vidjet šta slijedi nakon ovog targeta, blaža korekcija na oko 3080 il malo dublja na oko 3050. Lijep pozdrav.
[/quote]

3034,54

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

molio bih graf za dax . txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


molio bih graf za dax . txs

Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.

never surrender


Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.


pero, postoji li ijedan financijski instrument u našem svemiru koji nije u nekakvoj višeslojnoj korekciji koja će se pretvorit u jošvišeslojnu korekciju nego je u nekom seljačkom impulsu da piše ovo je 3 od III ili 3 od VI. nema veze u kojem smjeru, samo da nije korekcija nego impuls u primarnom trendu. ijedan?



Evo ga.

Ugrubo, imaš veliku x-w-y strukturu.
Nedostaje val y koji je a-b-c, točnije nedostaje val c koji je 1-2-3-4-5.

Živio.


pero, postoji li ijedan financijski instrument u našem svemiru koji nije u nekakvoj višeslojnoj korekciji koja će se pretvorit u jošvišeslojnu korekciju nego je u nekom seljačkom impulsu da piše ovo je 3 od III ili 3 od VI. nema veze u kojem smjeru, samo da nije korekcija nego impuls u primarnom trendu. ijedan?
[/quote]

Koliko je meni poznato nema ( ako izuzmemo recimo dionice firmi kojima iz dana u dan prijeti bankrot ). E sad, da li će osim toga netko nešta iskopat to ne znam.

Al recimo najizgledniji kandidat za stvaranje impulsa u primarnom rastućem trendu je zlato. Možda se još koji commodity pokaže. S druge strane postoji hrpa onih instrumenata koji imaju izglede da u skorije vrijeme nastave s impulsima u primarnom padajućem trendu, a mahom se radi o dionicama ( koliko mi je poznato većina njih je ipak trenutno u korekciji ).

never surrender

New Report

Close