Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inverse H&S? Moglo bi biti.

http://content.screencast.com/users/hoof_hearted/folders/Default/media/972c08e2-4911-4aee-9b34-2a6f98c7bd67/SP500dec14.PNG

http://content.screencast.com/users/hoof_hearted/folders/Default/media/88eb561e-3b8c-475c-b3cc-10a585982ae1/SP500inverse.PNG

Sve nedoumice oko tehničke će u ponedjeljak riješiti INA. Ili će crobex zakucati dolje ili će ga pustiti s lanca. Pitanje koju direktivu ima peta kolona u obliku MF. Ajmo tehničari izbacite najgoru i najbolju opciju. Meni nekako smrdi da će ga zakucati na dolje. [bye]

7,5 mjeseci su investitorima zamrznuta sredstva (INA).hoće li oni odmah u lov na druge dionice ili su sretniji što su oslobodili svoju lovicu?


Sve nedoumice oko tehničke će u ponedjeljak riješiti INA. Ili će crobex zakucati dolje ili će ga pustiti s lanca.

Posredno da, ali direktno nikako – INA nije u indeksima već par mjeseci.

Bolje pitanje je kako će eventualno jače trgovanje Inom utjecati na druge dionice:
a) Da li će se više prodavati druge (i rušiti indeks) da bi se ušlo u inu
b) Da li će se INA prodavati (ako bude kupca) i kupovati druge dionice (i dizati indeks)
c) Ili će biti "tresla se brda rodio se miš" i nikakvog znatnijeg pomaka osim uobičajenog biti neće…



Sve nedoumice oko tehničke će u ponedjeljak riješiti INA. Ili će crobex zakucati dolje ili će ga pustiti s lanca.

Posredno da, ali direktno nikako – INA nije u indeksima već par mjeseci.

Bolje pitanje je kako će eventualno jače trgovanje Inom utjecati na druge dionice:
a) Da li će se više prodavati druge (i rušiti indeks) da bi se ušlo u inu
b) Da li će se INA prodavati (ako bude kupca) i kupovati druge dionice (i dizati indeks)
c) Ili će biti "tresla se brda rodio se miš" i nikakvog znatnijeg pomaka osim uobičajenog biti neće…
[/quote]
Kešoljupci nalazite se na krivoj strani.Po tehničkoj analizi zdrave seljačke pameti predviđam:

TODEX + INA = siguran rast
Rast čak i da INA padne na 3.500
Značajniji rast ako se održi na sadašnjim cijenama
Euforičan rast ako probije 4.500

Na ZSE će teći med i mlijeko!


7,5 mjeseci su investitorima zamrznuta sredstva (INA).hoće li oni odmah u lov na druge dionice ili su sretniji što su oslobodili svoju lovicu?

opalit će to po bidu, pobjeći će glavom bez obzira i nikad više neće kupiti niti jednu dionicu dok su živi

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.



7,5 mjeseci su investitorima zamrznuta sredstva (INA).hoće li oni odmah u lov na druge dionice ili su sretniji što su oslobodili svoju lovicu?

opalit će to po bidu, pobjeći će glavom bez obzira i nikad više neće kupiti niti jednu dionicu dok su živi
[/quote]
Pih,bili bi kompletno ludi…ova dionica ima fenomenalan potencijal za odličan rast …i nikako ne prodavati prvi dan,prvo nek se vidi šta planiraju veliki igrači…a mi trejderi čemo naravno biti tu da dodatno zapaprimo stvar…
Osobno mi je ostalo zarobljeno 34 kom. i ne mislim ih prodavati prije nek se protrguje barem 0,90 %..
osim ak normalno tu i tamo nešto trejderski ne zavrtim..

A skupit još 1% dionica će biti vrlo teško, ak ne i nemoguće,bilo kojoj strani… [smiley]

I što reći za vas tehničare.Sakrili ste se u mišju rupu i čekate,a danas je dan kada bi nam trebali dati savjete,a kako ste u kešu jer vas je iznenadila INA i MERKATOR svi zašutili.
Čak mislim da niste ni fair.

Na ZSE će teći med i mlijeko!




7,5 mjeseci su investitorima zamrznuta sredstva (INA).hoće li oni odmah u lov na druge dionice ili su sretniji što su oslobodili svoju lovicu?

opalit će to po bidu, pobjeći će glavom bez obzira i nikad više neće kupiti niti jednu dionicu dok su živi
[/quote]
Pih,bili bi kompletno ludi…ova dionica ima fenomenalan potencijal za odličan rast …i nikako ne prodavati prvi dan,prvo nek se vidi šta planiraju veliki igrači…a mi trejderi čemo naravno biti tu da dodatno zapaprimo stvar…
Osobno mi je ostalo zarobljeno 34 kom. i ne mislim ih prodavati prije nek se protrguje barem 0,90 %..
osim ak normalno tu i tamo nešto trejderski ne zavrtim..

A skupit još 1% dionica će biti vrlo teško, ak ne i nemoguće,bilo kojoj strani… [smiley]
[/quote]
1% ? a da možda u ovih 7 mjeseci netko nije prodavao a netko kupovao mimo burze?
Mislim da možda je ,a ako je nema za skupiti 1% nego manje ,a sam bog zna koliko ??
Zato pametno 🙂
Nemam INU pa ću samo da promatram.
lp

Ovo je 15% Crobexa…
Plava linija je SMA 100.



Vidim bilo nekih kritika. Nije to loše kada su argumentirane. Inače index sp 500 sve dok ne padne ispod 1158,67 vjerujem, da se radi samo primarni val 2 na dole. Val 3 bi trebao preko 1300. Aleternativni count: ako padne ispod (što ne vjerujem) za…o sam i neće biti prvi put. Ajd. [yawn]

Plus IH&S čije desno rame je formirano na potpori SMA 100d
[/quote]

Kirurški precizan odbijanac na SMA 100…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

To je to. Rast, skoro nem druge. RSI je iznad 50 što isto ukazuje na rast prema targetima o kojima smo već pisali. Ajd. [cool]

New Report

Close