Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

audjpy dio danasnje akcije….

http://flic.kr/p/aVg3R2

I ondak….

Vidim bilo nekih kritika. Nije to loše kada su argumentirane. Inače index sp 500 sve dok ne padne ispod 1158,67 vjerujem, da se radi samo primarni val 2 na dole. Val 3 bi trebao preko 1300. Aleternativni count: ako padne ispod (što ne vjerujem) za…o sam i neće biti prvi put. Ajd. [yawn]


Ako griješim, a bilo bi dobro da sam negdje pogriješio, ova slikica tjednog grafa DAX-a pokazuje simetrični trokut. Volumeni se smanuju i sve izgleda spremno. Na koju će stranu krenuti?
Gledajući signale iz Njemačke i ECB-a proboj bi trebao biti prema dolje. Target je malo iznad 3000, ali nadam se da griješim, iako sam vrlo malo izložen dionicama.


Ne bih ja to nazvao trokutom.. Vidjet ćeš..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Vidim bilo nekih kritika. Nije to loše kada su argumentirane. Inače index sp 500 sve dok ne padne ispod 1158,67 vjerujem, da se radi samo primarni val 2 na dole. Val 3 bi trebao preko 1300. Aleternativni count: ako padne ispod (što ne vjerujem) za…o sam i neće biti prvi put. Ajd. [yawn]

Plus IH&S čije desno rame je formirano na potpori SMA 100d?
Za takvo nešto bi nam dobro došla jaaaaako dobra vijest, npr. iz Velike Britanije?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Europski indeksi vrlo vjerojatno bottomirali, pa prema tome, vjerojatno je bottomirao i sp500 na 1209,x.

Iduća stanica za cac je cca 3180.

never surrender


Europski indeksi vrlo vjerojatno bottomirali, pa prema tome, vjerojatno je bottomirao i sp500 na 1209,x.

Iduća stanica za cac je cca 3180.


Je.. Bude odbijanac..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

U prilog većem odbijancu kod amera igra izrazita divergencija vix-a i sp500 indeksa. Dok je sp500 padao vix nikako nije uspjevao napraviti novi vrh i sad mu prijeti oštra korekcija.

never surrender

Povijest se ponavlja ?


Povijest se ponavlja ?


Znači prema grafu bi trebalo na cca 700……….. [sad]

Ako dobro računam, ovo šta se valjaju europski indeksi blizu prethodnog dna je i dalje pokret sitnog vala 2, tako da očekujem nešta poput ovog…od ponedjeljka bi slijedio značajniji rast. Ugodan vikend svima.

never surrender

Znamo, da se povijest ne ponavlja-jednostavno ide se dalje.

Index sp 500 odradio je na 1209 desno rame IHS (graf sam stavio pre par dana) i da ponovim njegov target je cca. 1370 (tačnije 1376). [cool].

Prema ewt radi se val [3] (target mu je isto cca. 1370) i koji prestaje važiti padom ispod 1158,67.

Za sada macdi,rsi,cci,sma-20,sma-50 presječene-
pokazuju nastavak daljnjega pada,.
Ali oni su poznati po naglom i brzom rastu,
Savjetujem strpljenje,bolje je uvijek kupiti
kada pokaže paterne za +,negoli biti u –
Lp.

New Report

Close