Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SPX

Evo, pošto stvarno nemam ništa pametnije za napisati, jedna recimo mogućnost.. Iako u razini SF-a trenutno.. Uglavnom, analogija uzmeđu pada 2008 i ovog definitivno postoji, mislim da je Đejms pisao o tome.. Dogodila se samo jedna, zasad nebitna, promjena.. Index je porastao i formirao nekakav čudni potencijalni IHS.. tek prelaskom 1300 uzet ću ovo kao realniju mogućnost.. vidjet ćemo..


@flyer

Čini se da ide HS na EURUSD..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ne pomaže kod nas niti jedna analiza nego kretanje burzi u svijetu koje je sve lošije ,

prema tome možemo jedino očekivati dalnji pad dionica do neke nove povoljnije i ozbiljnije vijesti o oporavku svjetskog gospodarstva.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Da bi isao IHS kao indikator promjene padajuceg trenda mora biti prvo ustanovljen padajuci trend …ovdje toga nema zapravo je samo rame vrh rastuceg trenda.
….mislim moze ovdje biti svasta ali po knjizi ovo nikako nije pravilan IHS.
EURUSD cekamo …jako hrabro je od KNECHT-a bilo dati svoju prognozu obzirom da trenutno nema ni f od fundamenata za takav razvoj , pa ako pogodi svaka cast , a ako ne svejedno za hrabrost.

ide rast.
nema diskusije.

postupite po naredenju.

brze!
[angry]


Da bi isao IHS kao indikator promjene padajuceg trenda mora biti prvo ustanovljen padajuci trend …ovdje toga nema zapravo je samo rame vrh rastuceg trenda.
….mislim moze ovdje biti svasta ali po knjizi ovo nikako nije pravilan IHS.
EURUSD cekamo …jako hrabro je od KNECHT-a bilo dati svoju prognozu obzirom da trenutno nema ni f od fundamenata za takav razvoj , pa ako pogodi svaka cast , a ako ne svejedno za hrabrost.

IHS može biti i pattern konsolidacije u rastućem trendu, rijetko doduše, ali može.. Pa i rekao sam da ne vjerujem u ovo, samo iznosim svoje razmišljanje o opcijama.. Puno je realniji Deluxov HS, i on je jedina realna opcija sve dok ne prijeđemo 1360..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


ide rast.
nema diskusije.

postupite po naredenju.

brze!

Razumijem Brutalni – ovoga puta si u pravu. Indexi će rasti, EUR će rasti i to je to.
[angry]


[thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=KF8lg-m1jHY&feature=related

vrlo temeljita analiza….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

još jedan pogled na €/$

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


http://www.youtube.com/watch?v=KF8lg-m1jHY&feature=related

vrlo temeljita analiza….


ne mogu se koncentrirat zbog retardirane muzike u pozadini.

Evo jedan pogled na euro dolar
Imamo dva potencijalna HS, s time da je meni izgledniji crveni, medvjeđi.
Da li će se ostvariti i jedan od njih, tko to može znati, pa ovaj graf nije preporuka niti investicijski savjet.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Na sp-u imamo krasnu liniju trenda koju je i kolega Khmm povukao na svom grafu (plava crtica)!
I to je to nema potrebe za kompliciranjem…
Tko je pozicioniran long otprije trebao se barem hedgati na toj liniji i ako ocekuje santa raly…
Tko nije mogao je shortati…

Evo jednostavno i ucinkovito jedna linija na zlatu….
Vaš link
I opet…
Vaš link
Ondak je postala bitna neka druga i,i ne da mi se vise….

Mozda jos ovo, mozete vidjeti i mjesto gdje se rodila ova linija prije mjesec dana…
Vaš link

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….

i za kraj, ili za početak, linije su najbitnije.. istina.. pa ti trguj..

vrtimo se u krug.. [rolleyes]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close