Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mišljenja sa da ako i krene jako dolje onda bi cca 1430 trebalo biti točka jačeg odbijanca

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Vidim opet tama na ovoj temi. Svi se uplašili stavljati grafove, da ne bi ispali……od ostalih forumaša od kojih se 90% ne razumije u elementarne osnove TA. Evo, da ja opet ispadnem magarčina sa svojom prognozom indexa sp 500.

Sljedi raaaast. Prvi target danas/sutra iznosi najmanje 1284 boda (sada je 1261). Dugoročni target cca. 1376. Zašto? Vidi se iz grafa.

Nadam se, da će i ostali stavljati grafove…pa ako se fula nek se fula…

Dobre zarade i prema linku u nicku. Danas u 19. webinar – tko nema vrijemena nek pogleda snimanu prezentaciju. Usput taj blog gleda 10 puta više Rusa nego Hrvata. A nije namijenjen njima.Ajd. [angry]

ewt za eur/chf

također može bit da je od vrha vala 3 sve trokut, al ovo mi je draže.

naravno navedeni vrh 3 (1,2472) možda uopće nije vrh vala 3 nego vala C, zato treba igrati po pravilima

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


Vidim opet tama na ovoj temi. Svi se uplašili stavljati grafove, da ne bi ispali……od ostalih forumaša od kojih se 90% ne razumije u elementarne osnove TA. Evo, da ja opet ispadnem magarčina sa svojom prognozom indexa sp 500.

Sljedi raaaast. Prvi target danas/sutra iznosi najmanje 1284 boda (sada je 1261). Dugoročni target cca. 1376. Zašto? Vidi se iz grafa.

Nadam se, da će i ostali stavljati grafove…pa ako se fula nek se fula…

Dobre zarade i prema linku u nicku. Danas u 19. webinar – tko nema vrijemena nek pogleda snimanu prezentaciju. Usput taj blog gleda 10 puta više Rusa nego Hrvata. A nije namijenjen njima.Ajd. [angry]

To bi bilo očekivano ali mislim da će biti kontra, sad zbog čega neznam.Možda vidimo tokom popodneva.Nakako su svi sigurni u lagano riješenje krize.
Možda do 1222 pa onda rast.

bit će bolje................

Eto ga na. Lijepa korekcija. Tako to obično bude nakon distribucije, a sad je valjda jasno da je ipak bila distribucija, al dobro..Nego da vidimo šta smo dobili.

Kod amera ispada da su svi valovi u padu impulsni a u rastu korektivni. Divno do može zeznut ulagača koji se povodi jednostavnim analizama. Evo jedne od teorija šta bi to najvjerojatnije bilo.

never surrender

Ne slažem se, da su kod amera svi valovi u padu impulsni a u rastu korektivni. Ako se pogleda barem 15 min. graf vidi se, da se radi za sada o baš o suprotnom.

Još uvijek mislim, da sljedi rast. Pa valjda će se Sarkozy, Merkel…ovih dogovoriti o budočnosti EU… U tom slučaju ovaj count štima i samo nebo zna koliko ćemo rasti. Ako se ne dogovore onda kako kaže pero valovi u padu su impulsni a ja neću prvi put promašiti. Je.i ga . Ajd.


Ne slažem se, da su kod amera svi valovi u padu impulsni a u rastu korektivni. Ako se pogleda barem 15 min. graf vidi se, da se radi za sada o baš o suprotnom.

Još uvijek mislim, da sljedi rast. Pa valjda će se Sarkozy, Merkel…ovih dogovoriti o budočnosti EU… U tom slučaju ovaj count štima i samo nebo zna koliko ćemo rasti. Ako se ne dogovore onda kako kaže pero valovi u padu su impulsni a ja neću prvi put promašiti. Je.i ga . Ajd.

Kolega knecht, ja govorim za ovaj graf koji sam stavio i za njega sam komentirao ove impulsne i korektivne valove, a ne općenito. Nemate se vi šta slagat il neslagat oko toga to je jednostavno tako, pogledajte prvo graf pa iznesite mišljenje. I pogledajte malo bolje kako sam označio te valove brojkama i slovima prije nego donosite zaključke.

never surrender

Koliko pamtim, tvoj poslednji komentar na moj post bio je kada sam prognozirao rast indexa sp 500 preko 1220 a ti si mi replicirao i stavio target na oko 1205. Koliko se sjecam napisao si, da ne razgovaraš sa mnom (zato ja govorim koliko vidiš u trećoj osobi). Jel to sada više ne važi? Ako je to tako ajd stavi dnevni graf za index sp 500 a ako nije, onda nemoj vi se više obracat.

Pa još će ovaj moj signal ispasti pametan [tongue]

Dobro je i pozitivno što je Crobeks odlučio danas odigrat zelenu svijeću. Čak unosi i zrno optimizma da možda želi bottomirat?

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Čim se rasprodaje i ruši Ingra indirektno se ruši i Tehnika koja ju je kupovala nepotrebno po znatno većim cijenama. Ali i sama smijena vlasti i smanjenje proračuna dovest će do smanjenja poslova građevinarima a samim tim i do pada cijena navedenih dionica.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Mislim da je trenutno najaktualnije oće li Euro (na grafu EUR/USD) probiti 1,32 i time realizirati H&S.
Graf je forum postao kolega Khmm prije cca tjedan-dva….

EUR/USD – mislim, da se neće realizirati HS. Sve više postoje šanse za realizaciju trokuta. Znači EUR će rasti – prvi target 1,405.

P.S.
http://dublihrvatska.blogspot.com/

New Report

Close