Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pero
jel to dax juriša jopet na 5000

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


pero
jel to dax juriša jopet na 5000

Nema teorije, ovo je samo izuvanje onih nesigurnih u vijugavom b valu, pa sad tek kreće pravi rast u c valu i postavljanje novog vrha iznad 6400…

never surrender

Evo dok sp500 završava svoj b val, evo malo i domaćih crtica..

Uz pretpostavku da će crobex narednih 5 dana zadržat bočni smjer gibanja tj minimalne promjene ( uostalom kako se cijelo vrijeme kretao zadnjih mjesec dana ), doći će do bitnih promjena interpretacije njegove tehničke slike.

One prve promjene smo vidjeli, a to su izlazak iz padajućeg kanala i križanje sma10 preko sma20.

Ove drugi koje slijede u slučaju gore navedenog su jasno "botomiranje" tj stvaranje dna na linijama sma20 i sma30, porast njihovih vrijednosti, potom križanje sma20 preko sma30 i bitno izravnavanje nagiba sma50. U kombinaciji sve to skupa naginje bikovskim kretanjima i prirodni je pokazatelj mogućeg daljnjeg kratkoročnog trenda.

Očiti su trenutni otpori na razini 1840 i 1850, al očita je i potpora na sma20 i sma30 ( od 1820 do 1825 ). Uostalom to je i razlog protekloj stagnaciji i niskoj volatilnosti indeksa.

Prevedeno, u narednih 5 dana bi po tome morala nastupit iznimna prodavačka sila da bi se negiralo ove bikovske pokazatelje il jednostavno kreće rast. Dakle, vrlo brzo bi se moglo doći do odgovora da li će crobex konačno nešta porast il krenut u dublji pad. Ajde, konačno bar neizvjesnost neće dugo trajat.

never surrender

Ma dolar raste i jedina dionica, koju dugoročno držim, samo danas porasla je za 13%. Ono sa cime se bave može se vidjeti na donjem blogu.

Preporučujem, da se pogleda prezentacija i onda registracija jer i tamo pada lova. Ajd.

http://dublihrvatska.blogspot.com/

pero odličan osvrt

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

[proud]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ovaj LEDO…pffff….Delux svaka cast…

evo jedan pogled….ko zna…
dodatak..po njemu…5590 prodat pola…5850 rijesit do kraja…

ima ko kakav drugaciji pogled?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

PTKM zanimljivo izgleda tehnički.

Show me the Money!

ima kakvih komentara na DLKV svijece?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ništa novo na Crobeksu. Nakon buy signala, on nikako da padne.

Doduše ni ovo odbijanje nije baš nešto energično.
A i padajući pomični se bliže.

Evo slika.
Spor je, nema potrebe za slikom, nego možda jednom u mjesec dana [lol]

Evo na euru u pet dana 200-300 trejdabilnih (ne pre uskih) signala,
a na Crobeksu čovjek osijedi dok dočeka novi signal [lol]

(bez uvrede za one koji su već sijedi :P, mi jako mladi možda ne kužimo što to znači uopće )

Obey Ferengi Rules of Acquisition

to je to … kreće odbijanac … razbili smo turke … mislim da je to signal svih signala … trostruki aksl bi se ta svijeća zvala

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


to je to … kreće odbijanac … razbili smo turke … mislim da je to signal svih signala … trostruki aksl bi se ta svijeća zvala

mogli bi ju nazvati turska svijeća

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close