Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A za američki sp500, evo gdje će sletit ovaj val…oko prethodne četvorke niže kategorije, dakle tamo oko 119x ( moja ranija prognoza 1185-1195 ).

never surrender


http://www.collective2.com/cgi-perl/system64862505#

Ovaj dotični gospodin je abnormalno – pre dobar u investiranju.
Ima rast od 800% u zadnja 2 mjeseca. (trenutno).

Vrlo interesantan fenomen. [tongue]


vidim cesto je TVIX u trejdu…VXX x2 najbrzi ETF usa…steta sto nema svog kontra suparnika….postoji XIV ali nije X2 ,vidim tu je napravio najbolje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Još jedan lijep odbijanac kod francuza i sada slijedi val dolje s targetom oko 3052 ( rang zadnje četvorke niže kategorije )

never surrender

Izgleda, da će biti danas vani jak odbijanac. A onda?

http://3.bp.blogspot.com/-45P1G2JPtQY/TrBUs2-B74I/AAAAAAAAKUA/yy41_jfFWTM/s1600/SXP60.png [cry]


A za američki sp500, evo gdje će sletit ovaj val…oko prethodne četvorke niže kategorije, dakle tamo oko 119x ( moja ranija prognoza 1185-1195 ).

Pero, ovo ti je jaka potpora na SPX-u.. Testiranje dvostrukog dna i neki vrhovi iz prošlosti..

Mislim da budemo prije vidjeli razine iznad 1300 nego ove tvoje..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Vaš linkOčito da tonemo.

OVo mora bit dno i odbijanac na europskim indeksima

never surrender

9h11min


Još jedan lijep odbijanac kod francuza i sada slijedi val dolje s targetom oko 3052 ( rang zadnje četvorke niže kategorije )

10h54min


OVo mora bit dno i odbijanac na europskim indeksima

Rezultat – vrh u 9:11 na 3134, dno u 10:59 na 3049,7.

I dva kolca za dvije izvrsne prognoze. E, ljudi moji…

Al ja se sad neću vraćat unazad i citirat one koji su me ismijavali s ovim padom. Samo nisam još čuo nikog od njih, od kako je ovog pada, da javno kažu kako su pogrješili…

Hej ja sam samo fulao target vrha b vala kod daxa šta je ionako vrlo teško pogodit kad je dio flata. I to sam priznao da sam pojeo govno. Moj je vrh bio 6345, na kraju ispao 100 bodova više, a cijeli val se proteže kroz gotovo 700 bodova. A većina je fulala cijeli count i nikom ništa.

Baš ste svi prava ekipa nema šta, al neka, nastavite vi smijat i isprdavat se, i meni se zapravo mami osmjeh na lice kad gledam kako bujaju prinosi na mom francusko-njemačkom portfelju. Samo ja nisam cicija i zlonamjernik, pa vam od srca vam želim isto na hrvatskom portfelju.

Eto pa se opet čujemo u dogledno vrijeme…i da…target za sp500 je i dalje na snazi, a tek onda rast.

never surrender



http://www.collective2.com/cgi-perl/system64862505#

Ovaj dotični gospodin je abnormalno – pre dobar u investiranju.
Ima rast od 800% u zadnja 2 mjeseca. (trenutno).

Vrlo interesantan fenomen. [tongue]


vidim cesto je TVIX u trejdu…VXX x2 najbrzi ETF usa…steta sto nema svog kontra suparnika….postoji XIV ali nije X2 ,vidim tu je napravio najbolje
[/quote]

ko da koristi strelice …. dokupljuje, djelimično skraćuje, čuda radi, samo što mu je izlaz malo varijabilniji

i koristi rizik od barem 6%, što objašnjava 800%.
ferengi jesi proučavao Kellyjev kriterij?

Moram prizati da jesam,

nakon što sam spoznao za ovog “agilnog”
gospodina Direxiona [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Malo update-a za domaći indeks.

Kako se najprije suvereno probila linija sma20, pa potom jednako žestoko izašlo iz višemjesečnog padajućeg kanala ( skupa je to izrazito bullish ), danas su i sma20 i gornja linija kanala retestirani, na prvi pogled uspješno.

Dakle, po ovom bi mogao idućih dana uslijedit rast crobexa s vjerojatnim otporom na sma50.

never surrender


Malo update-a za domaći indeks.

Kako se najprije suvereno probila linija sma20, pa potom jednako žestoko izašlo iz višemjesečnog padajućeg kanala ( skupa je to izrazito bullish ), danas su i sma20 i gornja linija kanala retestirani, na prvi pogled uspješno.

Dakle, po ovom bi mogao idućih dana uslijedit rast crobexa s vjerojatnim otporom na sma50.


Dali ti misliš da to znači da će i ovaj sa strelicama konačno nešto pogoditi?
Hvala


Dakle,

crobeks iz range-a u kojem se borio tri tjedna, izlazi prema gore. Ok.
Prema ovoj formaciji meni se čini da bi 1900 bilo konzervativno za očekivati da se dosegne.
Podosta je oversold,a i strelica je izašla, dugo se borio na potpori, pa stoga bilo bi logično da će imati
snage potegnuti bar do tih 1900.

Ok.
Dugoročni, a i dnevni bi rekli da će se oko 1950-2000 voditi bitka dal je bull ili nije.

Al dobro,
pustimo ga da prvo dođe do 1900+.

[tongue]

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

New Report

Close