Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ovo vama prestaje rast još od spx 1150. [lol]

Hehe, možda nije posve završetak kako sam nacrtao, možda fali još jedan malecki valič prema gore, al prijeđe li dax 6345 makar i za bod, pojest ću sve ono pta danas poserem.

never surrender

6348 i kaj sada??????????????


Hehe, možda nije posve završetak kako sam nacrtao, možda fali još jedan malecki valič prema gore, al prijeđe li dax 6345 makar i za bod, pojest ću sve ono pta danas poserem.

pepe7

U jebemu, kod mene 6346,29. Promašaj za čitav bod i 29 stotinki.

Istina da je to promašaj od samo 0,02 posto, al boli i moram reć da nisam bio u pravu.

Dakle, priznajem, ne znam, pojeo sam svoje govno.

Evo dao sam kolege sve od sebe, al očito me moja pamet vara, teška srca napuštam ovaj forum. Nadam se da ćete nastavit uspješno s tehničkom analizom. Svima sretno!

never surrender


6348 i kaj sada??????????????


Hehe, možda nije posve završetak kako sam nacrtao, možda fali još jedan malecki valič prema gore, al prijeđe li dax 6345 makar i za bod, pojest ću sve ono pta danas poserem.

[/quote]

sad ce kolega Peromadar postati kolega Klopsi jer krece klopanc.

jeee!!!!
[wink]


U jebemu, kod mene 6346,29. Promašaj za čitav bod i 29 stotinki.

Istina da je to promašaj od samo 0,02 posto, al boli i moram reć da nisam bio u pravu.

Dakle, priznajem, ne znam, pojeo sam svoje govno.

Evo dao sam kolege sve od sebe, al očito me moja pamet vara, teška srca napuštam ovaj forum. Nadam se da ćete nastavit uspješno s tehničkom analizom. Svima sretno!

koji ti je ovo put?
već 15 puta napuštaš pa se vraćaš.valjda ćeš ovaj put održat obećanje.

spx potvrdio double bottom, target 1350?

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

hoće li uhvatiti target?
PTKM

meni izgleda slično ovome sa slike.

http://www.traderkingdom.com/trading-futures-education-topics/currency-trading-fundamentals/610-triangle-price-projection-target-example-in-daily-gold-futures

http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:symmetrical_triangle

Frankly my dear, I don't give a damn!

neznam jel tko već pitao,ali što je sa JTraderom,jel još netko ima problema?

just a giant short sqeeze… gledam euro, forex .. nemoš vjerovat
kako banda masovno šiša ovčice.
u što se izrodi ed i lijepi rising wedge [undecid]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Uredno!

Joj pero, do suza si me nasmijao.. Apokalipsa odrađena, idemo dalje?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Evo kako ja to vidim!
Mislim da su ovi u FAZ-u i s izlaskom DAX-a na 6000 već u gadnim nevoljama!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close