Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



to bi po meni bio big W.. al` u njega vjerujem samo ja i gospon Bulkowski.. lp

Kolega BULKOWSKI je izvrstan tehničar i preporučujem njegovo izdanje:
TRADING CLASSICS – "CHART PATTERNS".
Mene samo zanima kako kolega Peromadjar nikako da pogodi???
[/quote]

Ali kolega machete šta vam nije jasno.

Evo samo za vas opet.
Slika lijevo razvoj ED ( kako sam ga ja vidio ) – slika desno rasplet iz ED ( kako ga je tržište doživjelo ).
Opet pogođen sam vrh.

Ja bih volio da me netko prati u ovim analizama, al izgleda da sam usamljeni jahač…

never surrender

a jel se koriste na crobexu te silne knjige cijim naslovima baratate ,jel ima zarade na tim silnim valovima i podvalovima ???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


a jel se koriste na crobexu te silne knjige cijim naslovima baratate ,jel ima zarade na tim silnim valovima i podvalovima ???

Inverter, ja te ne mogu ovdje savjetovat jer mi je slab interes za crobexom. Pitaj bolje ove šta čitaju te silne knjige u koje se razumiju bolje nego ja, a kad ih toliko ima sigurno će ti se javit neki i ubacit koju pametnu iz široke lepeze eliksira mudrosti. Ja sve i da hoću dat neku analizu nisam očito po mišljenju zajednice relevantan.
[sealed]

never surrender

peromadjar@ ne treba me savjetovat…nego vidim da se žonglira sa naslovima knjiga i svakojakim valovima,obrazcima…i trguje se na crobexu
[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter je stari tehničar di ste njega našli podučavat…….viš da vas zahebava [wink]

na crobexu ionako možete zaraditi samo žgaravicu

Glede grafa kolege Hrce – DAX 5h, patterne je uočljiv, DOUBLE BOTTOM, ADAM & EVE.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ali kolega machete šta vam nije jasno.
Evo samo za vas opet.
Slika lijevo razvoj ED ( kako sam ga ja vidio ) – slika desno rasplet iz ED ( kako ga je tržište doživjelo ). Opet pogođen sam vrh.

Na Vašem mjestu kolega ne bih se kladio da ste pogodili! Dapače uskoro će Vam vrijeme pokazati da griješite! Jer koliko vidim strani marketi ne tonu! A i neće!
Kad je DAX bi 4900 napisao sam minimalni target je 6400 iako vjerujem da će i njega prošišati debelo!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

jel ovo pukao rising wedge na euru?

imho imate jedan dan (sutra) da izađete iz pozicija koje su vam napumpali zse drukeri i brokerska bratija. Kasnije će biti suza i standardni zse škrgut

[bye]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Wtf…
Rastu u isto vrijeme zlato i dolar ili mi se priviđa od prevelikog buljenja u monitor…


jel ovo pukao rising wedge na euru?

imho imate jedan dan (sutra) da izađete iz pozicija koje su vam napumpali zse drukeri i brokerska bratija. Kasnije će biti suza i standardni zse škrgut

[bye]


Na koje konkretno mislite dionice kolega???
Navedite točno jer ovako ispada samo loš druk!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@Khmm
"Na RSI-u se događa isto kao i na grafu…" Misliš na ovo?

Nego sad bacih oko na ovog siromaha od indeksa zvanog crobex ( koji je valjda još jedini ostao dužan rast ) i izgleda da se i tu tehnički nešta kuha po tom pitanju…

Sad ovo izgleda puno ozbiljnije, sma20 je danas glat probijena, promet još uvijek tako-tako, postoje sugestije proboja i u oscilatorima, mislim da još jedino ostaje kanal za svladat. Ako se probije, trebala bi to bit rapsodija na dobrom prometu. Mali bi problem mogao predstavljat taj šta idućih dana crobex vjerojatno neće imat podršku svjetskih indeksa, al ako ima dosta zainteresiranih kupaca sve je moguće.

never surrender

New Report

Close