Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali ako krene gore, zar to nije bolje. Ima i koji mm za ,, 1760, ali ??
Ovo su samo grafovi za razmiščjanje i pametne komentare !!
LP [angry]

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!



Daj nacrtaj radije koji graf i prestani sa filozofijom. Mrzim tipove, koji ovdje punu pričaju i jako malo crtaju

Upravo tako kolega KNECHT. Koliko god pratim pisanje kolege Peremadjara isto tako mogu primjetiti da je i sam priznavao ulaske,a vjerujem da je po tko zna koji put opet izlazio na gubitku jer kolega ispravno koristi STOP LOSS.
Ovaj put koleg Peromadjar uistinu nema pojma gdje će tržište i to i otvoreno priznaje.
Vjeruje da će dolje, al isto tako kaže može i gore.

[/quote]

?
Kakvi moji ulasci i izlasci s gubitkom? Kakav stop loss? Pomiješao si me s nekim.

A moju izjavu si krivo protumačio, nisam mislio da je osim pada moguć rast, već postranično kretanje u uskom kanalu 1800-1825 bodova ( al isključivo ako bude raspoloženih kupaca ).

Al nije ni bitno kuda će crobex, ni pogotovo šta ja mislim o tome kuda će, najbitnije je da je došao na fer vrijednost u odnosu na europska tržišta, pa bi ga se trebalo lakše pratit, to je moja poanta.

Nego da skratim ovu trakavicu, zbog rastućih trzavica i podmuklih komentara čim se tehnički spomene crobex il neka domaća dionica, od sad od mene samo tehnički komentari stranih tržišta, a vi se sami snalazite na domaćem, i tražite odbijance, vidim da vas dobro ide.

never surrender

Evo moja slika od 10.10.2011.
Dugoročnija sa naglaskom na podršku oko 1780-1800.
I evo dnevni Crobeks od većeras, 23.10.2011.

Nepregnuo se u oversold,
i sada već 14 trgovinskih dana, dakle tri tjedna se giba u zoni 1820-1780.
Od toga svega mora doć do malo većeg pokreta, jer puno je nakupljene energije.

U svakom slučaju vrlo interesantno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Copper

Ajde kad su svi u zadnje vrijeme navalili na taj bakar. [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



Daj nacrtaj radije koji graf i prestani sa filozofijom. Mrzim tipove, koji ovdje punu pričaju i jako malo crtaju

Upravo tako kolega KNECHT. Koliko god pratim pisanje kolege Peremadjara isto tako mogu primjetiti da je i sam priznavao ulaske,a vjerujem da je po tko zna koji put opet izlazio na gubitku jer kolega ispravno koristi STOP LOSS.
Ovaj put koleg Peromadjar uistinu nema pojma gdje će tržište i to i otvoreno priznaje.
Vjeruje da će dolje, al isto tako kaže može i gore.

[/quote]

kolega Machete,

na temelju kojih indicija ste Vi zakljucili da gospon Peromadar ispravno koristi STOP LOSS kada izlazi sa gubitkom?

teletrader je redizajnirao svoj site, jel nude i dalje besplatni jtrader za tehničku analizu ili se sada sve naplaćuje? ako ne naplaćuju di se onda klikne…..plz

Sve dok ne izađe iz kanala na snazi je isti trend kojeg samo potvrđuju ovi obrasci konsolidacije.

Moram priznati, da ti je graf dobar – mnogo bolji od nekih, koji već godina pišu ovdje i još uvijek TA predviđaju samo pomocu indikatora, divergencija…. [thumbsup]

Ali komentar odnosno prognoza grafa? – "Sve dok ne izađe iz kanala…….." To ti je prognoza? Dobro znam, da je crobex naporan. Dozvoli savjet: počinji analizirat sa EWT. Zašto? – jer ćeš onda jednostavno znati kada se izlazi iz kanala. Jako malo ljudi na ovom forumu prakticira EWT – odnosno ne sječam se skoro nikoga ovdje u zadnje vrijeme.

Čini mi se, da si pisao, da ne ulažeš u dionice sustava crobexa – pa što onda stavljaš komentare? Volio bih, da vidim kakve su ti analize američkih indexa ili barem indexa DAX.

Evo ja ću za sada staviti svoj 60 min. EWT graf indexa sp 500 – kojeg pratim.
Prognoza:
– primarni count – korekcija do proljeća oko 900-1020.
– alternativni count – ako index pređe 1371 – za…bo sam i neće biti prvi put.
Ajd


teletrader je redizajnirao svoj site, jel nude i dalje besplatni jtrader za tehničku analizu ili se sada sve naplaćuje? ako ne naplaćuju di se onda klikne…..plz

Redizajnirali su SVE (tako kažu), sve je i dalje dostupno i besplatno osim što više nema log skale na grafovima. [angry]

Kreneš s prve strane i snađeš se.



teletrader je redizajnirao svoj site, jel nude i dalje besplatni jtrader za tehničku analizu ili se sada sve naplaćuje? ako ne naplaćuju di se onda klikne…..plz

Redizajnirali su SVE (tako kažu), sve je i dalje dostupno i besplatno osim što više nema log skale na grafovima. [angry]

Kreneš s prve strane i snađeš se.
[/quote]

Tko prvi nađe neka pošaljena pm. [cool]

Evo

http://www.teletrader.com/us/bay-motoren-werke-ag-st/stocks/chart/tts-458822



teletrader je redizajnirao svoj site, jel nude i dalje besplatni jtrader za tehničku analizu ili se sada sve naplaćuje? ako ne naplaćuju di se onda klikne…..plz

Redizajnirali su SVE (tako kažu), sve je i dalje dostupno i besplatno osim što više nema log skale na grafovima. [angry]

Kreneš s prve strane i snađeš se.
[/quote]

Ima

bit će bolje................

New Report

Close