Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al me drk@š,


u al smo k@rčeviti

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Koleriraju, koreliraju ….. ne postoji korelacija na godišnjoj razini…ili je ima u signifikantnom omjeru, ili je nema.

Ako je za nas dioničare bitan prinos u godini, ili prinos od ulaska u poziciju, onda za to vrijeme gledamo korelaciju?

Jelte?

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” Al me drk@š, ” u al smo k@rčeviti

malo da razbijem monotoniju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Vlad, šta misliš o patternu TISK-a.
Po oscilatorima, već je jako blizu SELL signala?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ako je za nas dioničare bitan prinos u godini, ili prinos od ulaska u poziciju, onda za to vrijeme gledamo korelaciju?

Jelte?


Ako je metoda – jedna dionica, onda je sve bespredmetno, a ako nije onda je važno

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


malo da razbijem monotoniju …


Pokaži pristojnost. Ne znaš tko je s druge strane. Nikad mi nećemo ovako u Europu.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Samo ću reći da i dalje stojim kod teorije devijacije tehničke analize uslijed samoispunjavajućeg proročanstva.

I pitanje: koliko se u praksi u posljednjih godinu dana pokazalo uspješnim ulaziti i izlaziti iz dionica prema TA signalima? Hvala.

No respect

Ne kužim uopće kako sam se uvukao u raspravu oko korelacije i kakve to veze uopće ima?

Analiziraš Crobija, analiziraš svaku dionicu za sebe i donosiš neke racionalne zaključke.

Crobi ti treba za smjer kojim tržište ide. Svaka dionica je specifikum za sebe.

I love the Smell of Profits in the Morning


Samo ću reći da i dalje stojim kod teorije devijacije tehničke analize uslijed samoispunjavajućeg proročanstva. I pitanje: koliko se u praksi u posljednjih godinu dana pokazalo uspješnim ulaziti i izlaziti iz dionica prema TA signalima? Hvala.

nije važno zbog čega djeluje, ako djeluje.
a djeluje.
mučo.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


I pitanje: koliko se u praksi u posljednjih godinu dana pokazalo uspješnim ulaziti i izlaziti iz dionica prema TA signalima? Hvala.

ja sam odgovorio nekoliko postova unazad, otprilike ovako: nezamislivo mi je uopće ući u poziciju, a da nisam pogledao barem grafikon, a šire i svijeće, trend, otpor i potporu!

INDG sam kupio na duži rok, bez TA, ali ću izaći s TA, (onako kako je to Goran opisao INU s početka ove rasprave)
DDJH savršeno radi po TA,
JDPL ušao po TA na točno 500,00 kn neposredno prije rasta, nisam izašao na 850,00 iako je TA sugerirala, ali čekam izazak, dakako po TA …

I love the Smell of Profits in the Morning


na ledu slično kao jutros:
oboja otpora.

1. nema još sell signala prema oscilatorima
2. formira se uzlazni trokut- povećana mogućnost proboja otpora.

evo, sada će opet reći da drukam[angry] [tongue]


hvala…za Ledo mi sve jasno i žmirečki.
ma ne treba ti moja potpora samo nastavi ovak konkretno i jednostavno analizirat.
planiram ovo ljeto svladat osnove TA a dotad ću tebe gnjavit [smiley] jer u većini slučajeva dobijem potvrdu svojih nekih razmišljanja pa mi onda slika bude dosta jasnija uz ove grafove a za svaki krivi potez sam si ionako sam kriv.

SLK i ASKO,

jel’ gledate vi grafove svojih dionica?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close