Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GOLD 1.564 -5,6%


GOLD 1.564 -5,6%

Zlato se ispuhuje, novac mora otići u nešto drugo….dionice? [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Možda rade na tome:

– srušiti svjetske indexe;
– dolar zbog toga raste;
– sa jakim dolarom platiti Kinezima dugove.

Usput sj..u Obamu sljedeće godine na izborima. OK?

@

Nešto mi se ponavlja ono što sam napisao 04.08. na forumu TA.
Ipak zna se tko ima najbolje oružje.
[sad]

Al’ kasno palimo.. Vani odbijanac pali i žari cijelo jutro, a naš odred za dizanje cijena zabušava..

Ajmo ljudi, gledajući dax ovo bi moglo biti ozbiljno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

po CROX nismo ni mi daleko od odbijanca

Evo opet malo šaranja na Ingri. Mislim da je sutra na programu pad do 9 kn a nakon toga odbijanac na 10 kn.


Evo opet malo šaranja na Ingri. Mislim da je sutra na programu pad do 9 kn a nakon toga odbijanac na 10 kn.

Kolega biste li se kladili da ništa od toga???

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Od čega, pada na 9 kn ili odbijanca preko 10 kn?

DSX nagla povećavanja volumena signaliziraju dno, volumeni drastično veći nego prije 1 ili 2.g.
Današnji pad od 1,5% i nije strašan, slijedi još jedna zelena svijeća al na još 1 većem volumenu.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Od čega, pada na 9 kn ili odbijanca preko 10 kn?

Ocjenite sami gdje bi moglo biti dno INGRE !!

I very much love INGRA !!

Mrgud28@ eto….jos se moze dodati par sitnica na graf , i targeti su tu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Mrgud
da si bio mudar… mogao si prije objave tvojih privitaka – više nego samo pokoju sliku iz istih barem izbrisati ili učinit svima nama javno dostupno vidljivim… ovako, priložene skike govore puno o tebi… tj. više nego 1000 riječi… mrgude, mrgude… [embarass]

New Report

Close