Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@elijah

Nemojte me nasmijavat sa RSIjem.
Ne koristim klasične indikatore više uopće u svom sustavu. Ali neke principe koristim.


@all

Evo malo strelica.

Dobio je Crobi svoju prvu strelicu.


neznam sto vam znace te strelice..ali svakako mislim da bi crobex mogo danas imat dan okreta…stoga sam se pocastio s jednom dionicom zasada…
[lol]
[/quote]

Pazite da nije prenategnuta [lol]


Pazite da nije prenategnuta [lol]

[lol] [lol]
jel se Vi to meni rugate za LKPC i ATGR? [smiley]
Traje još ta priča.

Ja nekako vidim točku za odbijanac na 1780 idealnu.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Znam da kolega Graziani neće smatrati 3 mjeseca dovoljnim za reprezentativni uzorak,
ali evo mTrade se oporavio : http://www.collective2.com/cgi-perl/system57436717

Tehnički sustav, automat, koji se napatio sa mnogo pravih tehničkih problema (sa feedom i serverom)
čisto fino radi. Pedeset osam posto u tri mjeseca [tongue]


i koliko ste vi zaradili u ta 3 mjeseca? i ako se do sada taj automat patio i napravio 58% u tri mjeseca jel to znači da očekujete još bolje rezultate u idućem periodu kad će s ve ići glatko?



Znam da kolega Graziani neće smatrati 3 mjeseca dovoljnim za reprezentativni uzorak,
ali evo mTrade se oporavio : http://www.collective2.com/cgi-perl/system57436717

Tehnički sustav, automat, koji se napatio sa mnogo pravih tehničkih problema (sa feedom i serverom)
čisto fino radi. Pedeset osam posto u tri mjeseca [tongue]


i koliko ste vi zaradili u ta 3 mjeseca? i ako se do sada taj automat patio i napravio 58% u tri mjeseca jel to znači da očekujete još bolje rezultate u idućem periodu kad će s ve ići glatko?

[/quote]

A što čovjek može očekivati? Ono što mu kaže bektest.
Ostalo je sve nagađanje. Bektest kaže, oko 5% mjesečno da je dugoročno održivo.
A to što mtrade sad ide iznad toga … recimo da je to anomalija.
Ali morate priznati da ga je lijepo vidjet da raste [smiley]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



Pazite da nije prenategnuta [lol]

[lol] [lol]
jel se Vi to meni rugate za LKPC i ATGR? [smiley]
Traje još ta priča.

Ja nekako vidim točku za odbijanac na 1780 idealnu.
[/quote]

Malo šale u ova vremena ,ne škodi. [wink]


Evo potpore.. Jeee.. Ajd dosta bi bilo ovog pada..

ps. dobro je da su inu izbacili iz crobexa, jer bi se inače taljigali dolje još koji tjedan..


Daljnji rasplet mogućnosti Crobexa !!

I very much love INGRA !!

Crobex…
posudio sam prvi graf od kolege Mrguda koji zorno predstavlja nagib na kojem Crobi leži. Docrtao sam još dvije paralelne crte koje su se tijekom povijesti pokazale kao dodatne potpore. Na ovoj razini di smo sad ima jedna potpora (što je vidljivo iz slike), koja je istina sada malo , ali ništa značajno probijena i mogla bi upućivati na obrat. Pojavila se i skrivena divergencija. Nakon dogo vremena sam nešto kupovao na ZSE-u….


Crobex…
posudio sam prvi graf od kolege Mrguda koji zorno predstavlja nagib na kojem Crobi leži. Docrtao sam još dvije paralelne crte koje su se tijekom povijesti pokazale kao dodatne potpore. Na ovoj razini di smo sad ima jedna potpora (što je vidljivo iz slike), koja je istina sada malo , ali ništa značajno probijena i mogla bi upućivati na obrat. Pojavila se i skrivena divergencija. Nakon dogo vremena sam nešto kupovao na ZSE-u….

Ovo je samo još jedno moje viđenje !!
LP

I very much love INGRA !!

Potpora na 1800 bi trebala izdržati i u slučaju pozitivnih vijesti iz EU i US tj. smirivanja situacije moguće je rast na 2200. Nadam se !



Crobex…
posudio sam prvi graf od kolege Mrguda koji zorno predstavlja nagib na kojem Crobi leži. Docrtao sam još dvije paralelne crte koje su se tijekom povijesti pokazale kao dodatne potpore. Na ovoj razini di smo sad ima jedna potpora (što je vidljivo iz slike), koja je istina sada malo , ali ništa značajno probijena i mogla bi upućivati na obrat. Pojavila se i skrivena divergencija. Nakon dogo vremena sam nešto kupovao na ZSE-u….

Ovo je samo još jedno moje viđenje !!
LP
[/quote]

Potpora na 1800 bi trebala izdržati i u slučaju pozitivnih vijesti iz EU i US tj. smirivanja situacije moguće je rast na 2200. Nadam se !

Mislim da oboje niste imali muda ući ili ste kupili nešto sitno pa očekujete daljnji pad ali dobro vidit ćemo.
Mislim da ćemo mi odmah sutra lagano gore a pogotovo kada krene trgovanje s inom.Cijene su poprilično prihvatljive i mislim da bi se dosta njih moglo odlučiti na prodaju ine i kupovinu drugih dionica.

bit će bolje................




Crobex…
posudio sam prvi graf od kolege Mrguda koji zorno predstavlja nagib na kojem Crobi leži. Docrtao sam još dvije paralelne crte koje su se tijekom povijesti pokazale kao dodatne potpore. Na ovoj razini di smo sad ima jedna potpora (što je vidljivo iz slike), koja je istina sada malo , ali ništa značajno probijena i mogla bi upućivati na obrat. Pojavila se i skrivena divergencija. Nakon dogo vremena sam nešto kupovao na ZSE-u….

Ovo je samo još jedno moje viđenje !!
LP
[/quote]

Potpora na 1800 bi trebala izdržati i u slučaju pozitivnih vijesti iz EU i US tj. smirivanja situacije moguće je rast na 2200. Nadam se !

Mislim da oboje niste imali muda ući ili ste kupili nešto sitno pa očekujete daljnji pad ali dobro vidit ćemo.
Mislim da ćemo mi odmah sutra lagano gore a pogotovo kada krene trgovanje s inom.Cijene su poprilično prihvatljive i mislim da bi se dosta njih moglo odlučiti na prodaju ine i kupovinu drugih dionica.
[/quote]

Pa jesi ti uopće pročitao što sam napisao ???
Da sam ulazio, al naravno s manjim dijelom portfelja jer očekujem kratkotrajni odbijanac. No, možda ga i ne bude.
BTW, na burzi se ne razmišlja mudima nego glavom…

Dobro ako je neko ulazio u "krugu" kako sam sugeriro u petak danas bi mogao fino zaradit….

Graf od petka…

New Report

Close