Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.bloomberg.com/video/75903616/

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Preciznost…Fibo prvog vala kojeg se mnogi drže….Slijedeći target označavaju kao 1,618*W1, ali i fibo ispred gledaju kao točku mogućeg odbijanca….Slika ko iz knjige
(ovaj 1077 je 1,618*W1)..Treba obratiti pozornost na ovaj target 1077…

Stavio sam i ovu sliku SPXstariji da se vidi kako je i tu precizno pogodio…

Evo, ja sam optimista. Tržište je pretjerano reagiralo- ovoliki pad nema osnove. Svi "problemi" u europi, americi, Kini, Japanu su već ukalkulirani u ovu cijenu dionica (govorim o svjetskim indexima) te može se preokreniti trend prema rastu.

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Možda se ne čini tako, ali po meni se sve razvilo vrlo dobro.. Naime, iz korektivnog kanala završili smo na potencijalnom dvostrukom/trostrukom dnu.. Ovo je naravno pod uvjetom da index ne probije ove dvije linije potpore, tada smo najeb..

Složio bih se s tim i evo mojih crtarija.

Dokle će ovo ići….Slika iznad govori o targetu 1078…
Kad pogledamo još malo bolje…Fibo prvog vala na velikom početnom valu dole (od 1370 na dolje…) također daje približno isti target.
U približnom rangu razvija se Butterfly sa opet istim targetom….
Dakle, opet osobno, skupljati ću bullove na razinama od 1078-1065…Tu bi trebo krenuti odbijanac…
Prema grafu koji sam jučer spominjo i koji sam ovdje posto prije par tjedana, započet će razvoj desnog ramena velikog H&S-a…..

…i još jedan dodatak. Što ako danas krene gore ?? Treba obratit pažnju na neck line i tu eventualno ulazit u bearove…

EWT analiza DAX-a.
Mislim, da prije korekcije sljijedi mali odbijanac.


EWT analiza DAX-a.
Mislim, da prije korekcije sljijedi mali odbijanac.

Zar korekcija nije odbijanac?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolega Mrgud,
slažem se da dno na IGH nije baš izgledno tu.

Samo mi se čini da je počelo napinjanje cijene.
Do 900 mi se čini da ide šus.

A i INGRA je tek krenula u napinjanje.


sjajno kolega graf i tumacenje za korf! [thumbsup]
jos cekam ksst s velikim nestrpljenjem.a moze i vase misljenje i prognoza [wink]
sto ste ono rekli da je baza izracuna programa? RSI? i ako da koji RSI(koliko dana)..

@elijah

Nemojte me nasmijavat sa RSIjem.
Ne koristim klasične indikatore više uopće u svom sustavu. Ali neke principe koristim.


@all

Evo malo strelica.

Dobio je Crobi svoju prvu strelicu.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


@elijah

Nemojte me nasmijavat sa RSIjem.
Ne koristim klasične indikatore više uopće u svom sustavu. Ali neke principe koristim.


@all

Evo malo strelica.

Dobio je Crobi svoju prvu strelicu.


neznam sto vam znace te strelice..ali svakako mislim da bi crobex mogo danas imat dan okreta…stoga sam se pocastio s jednom dionicom zasada…
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo potpore.. Jeee.. Ajd dosta bi bilo ovog pada..

ps. dobro je da su inu izbacili iz crobexa, jer bi se inače taljigali dolje još koji tjedan..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close