Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ovoj bari možda ima i dionica na kojima se može nešto i zaraditi.. Možda..

Komentari dobrodošli.. Delux, znam da si ti pratio ovu dionicu, pa ak može mišljenje..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Zašto lijepo ne zadržiš ove javne analize za sebe, em su dosadne, em, bezveze. Doma lijepo crtkaj, ne zamaraj nas takvim analizama.

Kad Vi stavite bar jednu Vašu analizu, a da nije totalno non-sens, onda možda ja svoje prestanem stavljat. [lol] Vi se javljate sa kritikama, a ne pridonosite forumu ni na koji način.
Stoga, molim budite tiho.
[/quote]
[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Khmm, posudio sam tvoj graf. Malo citam literaturu o EWTu pa me zanima jel’ bi moglo ici ovo brojanje?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

srebro…ako nekog zanima…vidljivo da je puko trend na razini 41 $ ..ocekivani target..cca 39$
ali mislim da bi taj balon mogao i nize na ispuhivanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

malo da se osvrnemo na teoriju da je crobi podcjenjen…pogledajte tjedni graf nasih susjeda
koliko fali do dna 2009
[undecid] pametnom dovoljno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolega podsjecam ,ako moze 😉

Bat, ofkors.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


malo da se osvrnemo na teoriju da je crobi podcjenjen…pogledajte tjedni graf nasih susjeda
koliko fali do dna 2009
[undecid] pametnom dovoljno

pogledajte malo koliki je deficit italie pa će slika biti malo drugačija.

Glede podcjenjenosti ili precijenjenosti, činjenica je da neke firme ne vrijede ni upola koliko se trže,a možda i ništa, a opet neke vrijede bar dvostruko ili trostruko više. Vrijeme je povratka fundamentima i moja preporuka je kupovati samo zdrave i sigurne firme koje su podcijenjene po osnovnim parametrima:
Knjigovodstvena vrijednost, likvidnost, prihodi i tendencija povećanja, dobit, NPM,….
E sad CROBEX! Realno bi bilo da je sad indeks na 1350-1400 bodova, ako izuzmemo branjenje HT-a i INU koja je špekulantski nabivena u nebo.Tu su još neke iznimke tipa PTKM i sličnih Todinih uzdanica koje neću imenovati,a poznato je u kakvom su dugu neke te firme,a trže se uz P/E preko 80.
Stoga pad i nije opravdan na pojedinim dionicama uzevši sve u obzir,a ni na Crobexu.
Iz tog razloga i nema snažnijih padova preko 1-2% Što slijedi??? Ostaje vidjeti!
Dosta CASH-R-A je u pričuvi,a TA zove val gore.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ostajem i dalje pri preporuci da ne treba kupovati BELJE, PTKM, ADPL i KODT.

Objasni nama naivcima zašto?


Ovo bi bilo za danas, sutra.. Kasnije ćemo vidjet..

Update.. Nije neka nuklearna fizika, al’ evo za one koji baš ne prate.. E sad, ako ne ide gore, ide…

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Evo i jedan predivni cup&handle na DAX-u.. Taman da dođe do gornje linije kanala iz grafa iznad.. A možda ju i probije..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Čini mi se da će odluka pasti u ponedjeljak

New Report

Close