Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


došli smo na granicu crobexa sa vrlo jakom potporom . e, ako ovo popusti, bit će međeda na sve strane

Apsurdno je govoriti o potpori na ovakvom crobexu kojem za koji dan slijedi delistiranje dionice koja nosi 17 %.

evo još ovo: SAP cilj cca 1900, rujan – listopad 2012….

LP

živi bili...

@all

Evo malo updatea stanja na CRO-dionicama.

Prokletnica ATGR koja mi je polomila sustav je napokon dala novi znak za kupnju količine.
I sad ima da se odbije do 650 [lol]

LKPC je u prvom valu dala 10% plusa, al sad baš i nije bajna. Cijena pala ispod prosjeka kupnje po sustavu… opet…

Na ATPL još ništa novo, nakon uspješnog prvog dijela pada (napinjanje-odbijanac-profit), nema još novog signala za kupnju. Iako po formaciji baš i nije za pad namještena.

ULPL – mi se čini spreman za odbijanje

PODR – evo prve strelice, pa treba počet razmišljat o laganom skupljanju polako

LKRI – fino je odradio sustav na njoj, a sad bi mogla u drugi val padanja..? bar se mni tako doima

DLKV – odradio elastičnost, te sad doslovno može i gore i dolje, … nemam ni približnu ideju kamo će

INGR – po formaciji mi djeluje kao potencijalno dvostruko dno, vrlo zanimljivo izgleda, .. sa jedim jakim up danom mogla bi postat interesantna, al to je onako.. odokativna opservacija.. koja je možda potpuno pogrešna.

IGH – pa taj nikad valjda neće strelicu napravit.. nevjerojatno [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Jednostavno rješenje zašto nema oporavka burzi barem još neko vrijeme, http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Wall-Streetom-vladaju-psihopati

@ferengi sto kazu strelice za adpl,thnk,DAX,S&P500?


promjena trenda (za Crobex), cilj cca 3000 – 3100 – rujan – studeni 2012…
LP
javim se za par mjeseci…

Medo, jel ti dobro????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



@all

Evo malo updatea stanja na CRO-dionicama.

Prokletnica ATGR koja mi je polomila sustav je napokon dala novi znak za kupnju količine.
I sad ima da se odbije do 650 [lol]

LKPC je u prvom valu dala 10% plusa, al sad baš i nije bajna. Cijena pala ispod prosjeka kupnje po sustavu… opet…

Na ATPL još ništa novo, nakon uspješnog prvog dijela pada (napinjanje-odbijanac-profit), nema još novog signala za kupnju. Iako po formaciji baš i nije za pad namještena.

ULPL – mi se čini spreman za odbijanje

PODR – evo prve strelice, pa treba počet razmišljat o laganom skupljanju polako

LKRI – fino je odradio sustav na njoj, a sad bi mogla u drugi val padanja..? bar se mni tako doima

DLKV – odradio elastičnost, te sad doslovno može i gore i dolje, … nemam ni približnu ideju kamo će

INGR – po formaciji mi djeluje kao potencijalno dvostruko dno, vrlo zanimljivo izgleda, .. sa jedim jakim up danom mogla bi postat interesantna, al to je onako.. odokativna opservacija.. koja je možda potpuno pogrešna.

IGH – pa taj nikad valjda neće strelicu napravit.. nevjerojatno [lol]

Zašto lijepo ne zadržiš ove javne analize za sebe, em su dosadne, em, bezveze. Doma lijepo crtkaj, ne zamaraj nas takvim analizama.
Jedini koji daje dobre analize je tigrus. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Update TNA

Fak .. ispo sam glup [tongue]

zato sto ste ovo previdili.
upad ispod 1150 je bio "top of the pops"

ja isto imam TNA kupčjen na 37,5x, ali drzim ga do 1170.

[wink]
[/quote]

ferengi,

nemam neki posebni target za TNA.
ako sp500 dodje do 1170 ja prodajem TNA.
to je to.

jos cu malo pogledat razine na TNA da ga prodam pri vrhu – negdje izmedu 41 i 42.

[/quote]

ole!

mislite da ce sada dole?
[wink]

Ovo bi bilo za danas, sutra.. Kasnije ćemo vidjet..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Zašto lijepo ne zadržiš ove javne analize za sebe, em su dosadne, em, bezveze. Doma lijepo crtkaj, ne zamaraj nas takvim analizama.

Kad Vi stavite bar jednu Vašu analizu, a da nije totalno non-sens, onda možda ja svoje prestanem stavljat. [lol] Vi se javljate sa kritikama, a ne pridonosite forumu ni na koji način.
Stoga, molim budite tiho.

Obey Ferengi Rules of Acquisition



@ferengi
sto kazu strelice za adpl,thnk,DAX,S&P500?

kolega podsjecam ,ako moze 😉


Ovo bi bilo za danas, sutra.. Kasnije ćemo vidjet..

Svaka cast [thumbsup]

New Report

Close