Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na ledu slično kao jutros:
oboja otpora.

1. nema još sell signala prema oscilatorima
2. formira se uzlazni trokut- povećana mogućnost proboja otpora.

evo, sada će opet reći da drukam[angry] [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

što točno?


Da ostali pobjeđuju masu. Hoćeš reći tržište?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” Asko: ” uostalom, tko uopće pomišlja da korelacija može biti 1, ako je ponder zabe 3,6% ?!? ” Tvoje slike sugeriraju upravo obrnuto od ove tvrdnje. Odluči se

moje slike sugeriraju da ZABA i CROBEX imaju isti trend kretanja, a normalno je da u tom trendu ima šumova koji ne koreliraju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja nisam spomenuo trend. Kruške i jabuke.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” što točno? ” Da ostali pobjeđuju masu.

što se tu ima dokazivati?

I love the Smell of Profits in the Morning


vlad1111: ” krpa: ” @vlad Ne želim biti general poslije bitke… Uopće ne tražim pogreške u tvojim analizama… Ne napadam, ne moraš se braniti… Samo sam želio kazati, kako mi se čini da tvoja cash pozicija ima veliki utjecaj na objektivnost tvojih procjena.” ne. moja keš pozicija je posljedica mojih procjena, ne njihov uzrok. ” Da, slažem se da je tvoja keš pozicija posljedica tvojih procjena. Ali sadašnje tvoje procjene su, moje mišljenje, pod velikim utjecajem tvoje keš pozicije. Ova rasprava ne vodi nikamo, a i nikakvu korist nemamo od nje… [cool]

to se slažem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

što se tu ima dokazivati?


Ako ti tako misliš.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Al me drk@š,

ovo si napisao:

A što će ti analiza Crobexa ako npr. imaš dionice koje su izvan sastava. Ili su atipične za crobex.
Evo npr. ZABA. Crobex raste, zaba pada i obrnuto

A ja ti odgovaram: ako napraviš analizu Crobexa, onda ćeš znati kuda će ti se kretati ZABA. Zašto? Zato što koleriraju na godišnjoj razini!

[tongue][tongue][tongue][tongue][tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” što točno? ” Da ostali pobjeđuju masu. Hoćeš reći tržište?

ne nisam nikada spomenuo da netko pobjeđuje tržište …

kao dokaz ovoga imaš nekoliko ljudi koji su se obogatili na tržištu kapitala, i puno malih koji su zaradili ili izgubili

za ovo ti nije potrebna TA,

TA će di signalizirati kada da udješ odnosno izađeš iz pozicije i tu ćeš biti u prednosti nad običnim pukom koji izlazi ili ulazi po nahođenju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Koleriraju, koreliraju ….. ne postoji korelacija na godišnjoj razini…ili je ima u signifikantnom omjeru, ili je nema.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


TA će di signalizirati kada da udješ odnosno izađeš iz pozicije i tu ćeš biti u prednosti nad običnim pukom koji izlazi ili ulazi po nahođenju …


Da si mi ovo napisao prije 10 godina bio bih ti zahvalan…sada …

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” TA će di signalizirati kada da udješ odnosno izađeš iz pozicije i tu ćeš biti u prednosti nad običnim pukom koji izlazi ili ulazi po nahođenju … ” Da si mi ovo napisao prije 10 godina bio bih ti zahvalan…

prije 10 godina sam se ja igrao u pijesku, a ti si završavao svoj drugi faks …
[lol] [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close