Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Update TNA

Fak .. ispo sam glup [tongue]

zato sto ste ovo previdili.
upad ispod 1150 je bio "top of the pops"

ja isto imam TNA kupčjen na 37,5x, ali drzim ga do 1170.

[wink]
[/quote]

ferengi,

nemam neki posebni target za TNA.
ako sp500 dodje do 1170 ja prodajem TNA.
to je to.

jos cu malo pogledat razine na TNA da ga prodam pri vrhu – negdje izmedu 41 i 42.

[/quote]

naravno, sve ovo pod uvjetom da sutra dodje do odbijanaca…
[lol]

Po futuresima teško.

Tigruse, pa de si sada zapeo u bullovima ???
Kaža jedna dobra knjiga nikad ne kupuj kontra trenda. I tog se treba držat. Ja sam isto napravio grešku (prodo bearove) bojajući se kratkog odbijanca i iz razloga da realiziram dobit.
No, svaki odbijanac prema gore mi predstavlja opet potencijalni ulaz u iste….

No, da se vratimo malo analizi…Pad se po svemu sudeći zahuktava. Po mojem osobnom sudu u bullove nebi (i neću ulaziti) prije 890…
Možda se nekim čini ovo predrastično, ali ima više grafova koji me upućuju na tu brojku.
Bit će odbijanca, u svakom slučaju, ali kratkotrajnih….
Tek na raznama 880-900 može doći do žešćeg rasta….
Tako je bar za sad, kad budem vidio nešto drugo javim se…

flyer @ djelim misljenje ..buduci da je pukao bear flag…to je to…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


flyer @ djelim misljenje ..buduci da je pukao bear flag…to je to…

A da sačekamo do kraja dana sa zaključcima i prognozama. Do 15 i 30 se još svašta može desiti.



flyer @ djelim misljenje ..buduci da je pukao bear flag…to je to…

A da sačekamo do kraja dana sa zaključcima i prognozama. Do 15 i 30 se još svašta može desiti.
[/quote]
donekle si u pravu…ali europa se desava sada…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kao što znamo uvijek može doći neka vijest npr. ECB-a koja će djelvati na tržište, a posebno ovi u EU ko slijepci prate US futurese, pa i tu može biti svega kada se probude u US:


Kao što znamo uvijek može doći neka vijest npr. ECB-a koja će djelvati na tržište, a posebno ovi u EU ko slijepci prate US futurese, pa i tu može biti svega kada se probude u US:

hvatas se za slamku…trend je down dok se ne pokaze drukcije

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kao što znamo uvijek može doći neka vijest npr. ECB-a koja će djelvati na tržište, a posebno ovi u EU ko slijepci prate US futurese, pa i tu može biti svega kada se probude u US:

hvatas se za slamku…trend je down dok se ne pokaze drukcije

[/quote]

Vidim ja sve ali ne vjerujem da će ameri pustiti da SP padne ispod ovih razina. Vjerojatno će biti pad dok ne zatvori EU a nakon toga lagani pull back i zatvaranje oko 0 ili sa malim minusom.

promjena trenda (za Crobex), cilj cca 3000 – 3100 – rujan – studeni 2012…

LP

javim se za par mjeseci…

živi bili...

došli smo na granicu crobexa sa vrlo jakom potporom . e, ako ovo popusti, bit će međeda na sve strane

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kako ce ovaj srebro balon roknuti da ce se sve prasit

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close