Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kljelic

kako god – meni svejedno…

[wink]

Economy Gains No Jobs in August, Rate Holds at 9.1%

sta cete sad?

upad u bullove na day lowu.

[lol]

Danas ronjaža a u ponedjeljak oporovak.


Današnja nezaposlenost koja izlazi u Americi bi mogla uvelike akcelerirati tržište (bilo prema dole ili prema gore). Double bottom koji je Khm nacrtao do danas nije imao neku težinu jer proboja središnjeg W nije ni bilo (dakle otišo je gore na malom volumenu). S druge strane linija SPX-a se vratila na testiranje. Svaki odbijanac gore daje mu značajno jaču težinu.

No postoji i Two-step pattern koji se razvio. Za one koji ne znaju, evo u prilogu dve slike s potpuno identičnom situacijom kako i kod nas samo inverznom….On za sada teče bez greške…

Ponavljam ono što sam gore naznačio tj. današnja nezaposlenost i payrollsi će poslat jako tržište u jednom smjeru….


nažalost loše vijesti iz amerike


Danas ronjaža a u ponedjeljak oporovak.

U Ponedjeljak idemo puno niže danas smo se još dobro održali.

Nije nama lako.

http://4.bp.blogspot.com/-yVnV7vA9sUQ/Tl_efxiPD_I/AAAAAAAAALQ/GOCyTfdBSSY/s1600/SPX60mintopbot20112008b.PNG

quo vadis @ ovaj je dobar …link ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo , vec 100 puta vidjeno…

ekipa na kraju ulazi u short covering i priprema se za long u slijedecem tjednu.

sve prema analizi.

[wink]

05.09. – američka burza ne radi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

slave godišnjicu pobjede…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Slave Praznik rada koji se u SAD još od davnih dana (nakon "krvavog Chicaga" iz 1890. kojeg svi ostali slave na "1. maj") slavi prvog ponedjeljka u rujnu – Labor Day [wink]

@all

Evo, jedan automatizirani program, koji je složio jedan moj kolega,
uglavnom prema mojim uputama, plus ponešto svojih modifikacija i dodataka.
Nema ljudskih intervencija. Nema ljudske odluke. Samo niz pravila.

http://www.collective2.com/cgi-perl/system57436717

U dva mjeseca ima oko 45% prinosa.
Vjerujem da je to bolje od većine forumaša.

Aplikacija prima privatni feed u realnom vremenu, radi određenu obradu,
te šalje signale na collective2. Nudi i opciju auto-tradinga… napr preko InteractiveBrokera,
tako da se ne morate previše brinuti više oko trejdanja.

Sustav je baziran na elastičnosti cijene i TA.

Još uvijek nisam pronašao nijedan dokaz o uspješnosti EWTa ili bilo koje druge metode.
Dakle pričam o dokazu.

Baš bi volio neke od kolega, koji tu spominju te EWT gluposti, da podastru neki DOKAZ o uspješnosti
te metode. Neki dokaz poput ovog gore.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close