Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam skužio ovaj dio s korelacijom.

I love the Smell of Profits in the Morning


neki su ovdje postalo paranoični pa su im sad i analize koje govore oprez još ne znamo kamo ćemo i kolko postali drukanje… mene zanima jel današnje trgovanje (posebno ATPL i LEDO) išta imalo promjenilo ili je i dalje sve neizvjesno. hvala. zbunjujete ljude s ovim industrogradnja avatarima…još kad jedan drugom odgovarate mislim da sam prolupo….drukeri![shocked]

ako je ovo podrška, hvala.
na atpl situacija ista kao jutros postana+ formirao se manji klin unutar klina: potvrda potrebe pojačanog opreza.

samo da ovo ljudi ne shvate kao druk.
nemam atpl.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Nisam skužio ovaj dio s korelacijom.

Slika je slika (nemam ništa protiv nje) al brojka je brojka. Crobex i zaba nemaju koeficijent korelacije ni blizu 1. Znači da se ne može govoriti o koreliranosti.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ja znam, ti znaš, al velika većina ne zna.

pa u tome i je bit, da nas malo zna čitati signale koje šalje masa,

netko je rekao (čini mi se SLK) da je TA efikasna ako puno ljudi gleda u grafikon i trguje na osnovu iste interpretacije tog grafikona,

potpuno obrnuto, grafikon govori što se događa na tržištu, a manjina koja ga zna čitati, pobjeđuje masu …

mislim, ovo je sada demagogija, ali tako bi trebalo biti …

većina vidi rast crobexa, a bome ga ja vidim na 2.500 i to mi kaže grafikon …
[wink]

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” Nisam skužio ovaj dio s korelacijom. ” Slika je slika (nemam ništa protiv nje) al brojka je brojka. Crobex i zaba nemaju koeficijent korelacije ni blizu 1. Znači da se ne može govoriti o koreliranosti.

ajd dokaži
[tongue]

uostalom, tko uopće pomišlja da korelacija može biti 1, ako je ponder zabe 3,6% ?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

SLK je govorio o samoispunjavajućem proročanstvu, u smislu da što više ljudi koristi TA, ona ima veća iskrivljenja zbog pojačanih očekivanja. E sad me zanima tvoj odgovor, što je bolji prediktor, TA analiza ili očekivanja.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko:

Ja znam, ti znaš, al velika većina ne zna.”

pa u tome i je bit, da nas malo zna čitati signale koje šalje masa,

netko je rekao (čini mi se SLK) da je TA efikasna ako puno ljudi gleda u grafikon i trguje na osnovu iste interpretacije tog grafikona,

potpuno obrnuto, grafikon govori što se događa na tržištu, a manjina koja ga zna čitati, pobjeđuje masu ...

mislim, ovo je sada demagogija, ali tako bi trebalo biti …

većina vidi rast crobexa, a bome ga ja vidim na 2.500 i to mi kaže grafikon …
[wink]


Vrlo lako. Poslat ću ti tablicu.

Ajde ti dokaži svoj napis.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


krpa: ” @vlad Ne želim biti general poslije bitke… Uopće ne tražim pogreške u tvojim analizama… Ne napadam, ne moraš se braniti… Samo sam želio kazati, kako mi se čini da tvoja cash pozicija ima veliki utjecaj na objektivnost tvojih procjena.
ne. moja keš pozicija je posljedica mojih procjena, ne njihov uzrok.

Da, slažem se da je tvoja keš pozicija posljedica tvojih procjena.
Ali sadašnje tvoje procjene su, moje mišljenje, pod velikim utjecajem tvoje keš pozicije.

Ova rasprava ne vodi nikamo, a i nikakvu korist nemamo od nje…
[cool]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Očekivanja na osnovu TA! [tongue]

Još mi nisi dokazao korelaciju, a ja sam tebi dao 3 slike i odgovor.

I love the Smell of Profits in the Morning

Asko:

uostalom, tko uopće pomišlja da korelacija može biti 1, ako je ponder zabe 3,6% ?!?


Tvoje slike sugeriraju upravo obrnuto od ove tvrdnje. Odluči se

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ajde ti dokaži svoj napis.

što točno?

I love the Smell of Profits in the Morning


Očekivanja na osnovu TA! [tongue]

Još mi nisi dokazao korelaciju, a ja sam tebi dao 3 slike i odgovor.


Svi ulagači imaju očekivanja, a samo ih par posto koristi TA. Hmmm…nekako je nategnuto?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close