Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno mi je u fokusu švicarac. Izgleda, da se i dolar i EUR nalaze na neki prekretnici (kanala) u odnosu na CHF. Vidjet ćemo.

PETINA, 29.08.2011. u 16:10
@ tigrus

sada jos samo fali da zlato pocne padati, pa da vidis panike kod BEARova!

Gold 1.787 -2,3% [cool]

Kolega inverter, vidite da samo otišli….

međedi [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


EUR/USD

Još jedan val na gore.. IHS, target cca 1,52..

kolega Raikkonen, Vi ste car.. A ja ću čekat pad..


Bit će do 1,52- 1,53 a zatim nazad do 1,39 i velika kriza krajem 2012. godine. Indexi će također porasti paralelno s padom dolara a ondak korekcija kao u 2009. godini i niže. Nisam pesimistična osoba ali realnost je nešto drugo od naših želja. Imate li graf za EUR/CHF recimo za mjesec i šest mjeseci. Bio bih svakom zahvalan da stavi ako netko nešto ima. Lijepi pozdrav!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Na koju će stranu ?
Na spx trokut, al ne mogu postat sliku pojma nemam zakaj

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Na zamolbu kolege PETINE evo postam i graf LKPC-R-A. Srednjeročno jako dobra prognoza!
RSI okretanje iznad 30, slijedi snažniji rast.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Inewton, 29.08.2011. u 19:27
@ tigrus

sada jos samo fali da zlato pocne padati, pa da vidis panike kod BEARova!

Gold 1.787 -2,3% [cool]
[/quote]
H&s, još malooooo. 1600 ide uskoro


Kolega inverter, vidite da samo otišli….

međedi [bye]


sve ok…sad pratimo do kuda…jos ce tu bit svega…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

PETINA, 29.08.2011. u 19:55
@ MACHETE

Na zamolbu kolege PETINE evo postam i graf LKPC-R-A

[lol] [lol] [lol]
Ako vec pitam tada znam kome cu se obratiti.Meni je interesantno mišljenje kolega ciji je omjer pogađanja PUNO VECI od tvog.

p.s.Šta bi za tebe rekli " i čorava koka ubode zrno"



EUR/USD

Još jedan val na gore.. IHS, target cca 1,52..

kolega Raikkonen, Vi ste car.. A ja ću čekat pad..


Bit će do 1,52- 1,53 a zatim nazad do 1,39 i velika kriza krajem 2012. godine. Indexi će također porasti paralelno s padom dolara a ondak korekcija kao u 2009. godini i niže. Nisam pesimistična osoba ali realnost je nešto drugo od naših želja. Imate li graf za EUR/CHF recimo za mjesec i šest mjeseci. Bio bih svakom zahvalan da stavi ako netko nešto ima. Lijepi pozdrav!
[/quote]
Već sam vam na pm napisao kako ne vjerujem u nekakav ludi pad indexa.. Baš suprotno..

Vezano za EURCHF.. Švicarac bude još padao.. Dugoročno.. Imam jedan pattern na mjesečnom grafu koji ukazuje na to.. Također, tu su i pozitivne divergencije o kojima sam već pisao.. Napokon je i cijena počela reagirat na njih.. Moj zaključak je da je proboj patterna na gore neizbježan.. Target je ucrtan.. Kada će do njega doći, teško je reći.. Po meni, timeframe bi bio 3+ godine..

A kratkoročno, vidim IHS s targetom oko gornje linije ljubičastog kanala..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Index SP 500.

Izgleda ameri su popunili kanal sa valom 4 (primaran count) ili alterantivno sa valom B. Ajd. [undecid]

puko trokut ..dobili smo bear flag ,,isti je target kad pukne down
http://tradytube.com/trading-guide/bull-and-bear-flags/

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close