Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ roso i quo vadis

komentar na prilozene analize:

Brutalni Kapital je rekao da ide gore.

tu sve price zavrsavaju.

[wink]

@all

Evo prošlo dugo toplo ljeto(vanje), pa da malo updejtamo projekcije. [tongue]

Na ATPL, +1 bod. Na LKPC +1 bod, ali onda novi signali i za sada minus. -1.
Na ATGR poraz (trenutno).

Bonus : DLKV.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Moj post od 21.01.2011


Pozdrav svima,
evo piskarao sam nešto oko dna, a pošto mi se čini da smo pri vrhu, opet ću malo piskarat.

Evo sad kako mi se čini da idemo prema vrhu ili smo već na njemu. U svakom slučaju korekcija
bi bila sasvim razuman razvoj događaja.

Dakle, 21.01.2011 sam dao jednu "dugoročniju" projekciju za crobeks. I tako i bijaše.
Nadasve interesantno :))

PS:
Doduše u 7mj sam rekao, ajmo se praviti da neznamo za tu "dužu" projekciju,(bilo mi je dosadno) te ajmo malo testirat po dnevnom grafu "sustav", pa su nam onda napravili ono sa ZABOM, pa sam odustao [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



@all

Evo prošlo dugo toplo ljeto(vanje), pa da malo updejtamo projekcije. [tongue]

Na ATPL, +1 bod. Na LKPC +1 bod, ali onda novi signali i za sada minus. -1.
Na ATGR poraz (trenutno).

Bonus : DLKV.

Svaka čast na analizama ali zasmetalo me ipak ono "trenutno" na ATGR a tu bi se mogla ugurati i LKPC.
Ako je pogodak kada se dogodi odbijanac onda bi mogli nazvati promašajem kada se to ne dogodi.Razvlačenje na duži vremenski period bi dovelo do toga da bi pogodci i promašaji bili diskutabilni.

Pozdrav

bit će bolje................

Svaka čast na analizama ali zasmetalo me ipak ono "trenutno" na ATGR a tu bi se mogla ugurati i LKPC.
Ako je pogodak kada se dogodi odbijanac onda bi mogli nazvati promašajem kada se to ne dogodi. Razvlačenje na duži vremenski period bi dovelo do toga da bi pogodci i promašaji bili diskutabilni.

Pozdrav

Imate pravo.
Mislim da bi trebalo uvesti neki maksimum broja dana.

Mislio sam da ako se odbijanac ne desi unutar 20ak svijeća, da se ona režu gubici, te napušta pozicija.

U svakom slučaju istakli ste dobru poantu.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

EUR/USD

Još jedan val na gore.. IHS, target cca 1,52..

kolega Raikkonen, Vi ste car.. A ja ću čekat pad..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


@ roso i quo vadis

komentar na prilozene analize:

Brutalni Kapital je rekao da ide gore.

tu sve price zavrsavaju.

[wink]

evo da Vam kazem konacni target SP500 u ovoj rundi.

negdje izmedu cca 1305 – 1310.

sami procijenite u sto cete uci.

[wink]



@all

Evo prošlo dugo toplo ljeto(vanje), pa da malo updejtamo projekcije. [tongue]

Na ATPL, +1 bod. Na LKPC +1 bod, ali onda novi signali i za sada minus. -1.
Na ATGR poraz (trenutno).

Bonus : DLKV.

Može min target u ovoj rundi za DLKV

@tigrus

To je stav.. [thumbsup]

E sad, znam da brutalni kapital ništa ne može iznenaditi, al’ možda bi konačni target srednjeročno (pol godine – godinu) mogao biti i malo viši.. Recimo 1460..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Neznam za targete, ali sve ovo mi ne izgleda obečavajuće, vidjet ćemo kroz koji dan.
crobex, dax, s&p



@tigrus

To je stav.. [thumbsup]

E sad, znam da brutalni kapital ništa ne može iznenaditi, al’ možda bi konačni target srednjeročno (pol godine – godinu) mogao biti i malo viši.. Recimo 1460..

kolega Khmm,

hmmm, khmmm… tesko ce se jos jaci rast od 1305 ostvariti zbog ovoga – zuta linija.
i ovih 1305 je vec pravi izazov.

[wink]

@tigrus

ta linija je rastuća, tako da će 1305 za koji dan biti 1310, itd.. a imaš onda i log skalu gdje stvari izgledaju malo drugačije.. vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close