Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Djeco, pa jučer je bila reklama na televiziji, ne znam kojoj. O zlatnoj groznici pričalo se kao
o spasenju iz krize , a poluge zlata, nakita, i ostalog u zlatu , trebalo je nagovijestiti namjere
ovih naših novinara – burzovnih investitora……
Znaju kad treba prilog staviti …..

Kada svi pričaju o nečemu na sav glas- npr. CHF je narastao, zlato zlato je in, dionice su smeće- dogodi se suprotno- o tome Švicarskom franku se vrijednost izgubila 15% u par dana, zlato će možda pasti za 20% a dionice bi mogle uzletjeti vrlo, vrlo visoko ( govorim o globalnom tržištu). Na tržištu je uvijek sve suprotno nego što se od njega očekuje.

...biti najbrži čovijek na svijetu...



Djeco, pa jučer je bila reklama na televiziji, ne znam kojoj. O zlatnoj groznici pričalo se kao
o spasenju iz krize , a poluge zlata, nakita, i ostalog u zlatu , trebalo je nagovijestiti namjere
ovih naših novinara – burzovnih investitora……
Znaju kad treba prilog staviti …..

Kada svi pričaju o nečemu na sav glas- npr. CHF je narastao, zlato zlato je in, dionice su smeće- dogodi se suprotno- o tome Švicarskom franku se vrijednost izgubila 15% u par dana, zlato će možda pasti za 20% a dionice bi mogle uzletjeti vrlo, vrlo visoko ( govorim o globalnom tržištu). Na tržištu je uvijek sve suprotno nego što se od njega očekuje.
[/quote]

Rijetko se javim ,ali prije 4 dana sam isto kontao.Mora to zlato i švicarac puknut nazad,a što se tiče
vijesti o zlatu bila je na Nova tv i to u svim terminima (tako su se i dionice reklamirale …) .
Čisti znak bježi od te dvije stvari… [bye]
Je…. netko i na vrhu kupuje pa se poslije čudi kada rokne.

S&P

SP 500

Na satnom grafu imamo formaciju CUP & HANDLE.
Prognoza: otvaranje sa malim padom do cca 1145 te onda rast. Taman nekako nakon 16 h i nakon FED-a.

Tko umre u jesen za njega nema zime

Na satnom imamo i nešto drugo po meni

nešto za Ferengija – on voli ovakve stvari … sa strelicama, stožcima i sl.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

SP 500 – ispod 1152 index ne sme pasti inače propada primarni bull count sa targetom do cca. 1200.

Sve zavisi danas što će veliki šef Bernanke danas reći. [undecid]

SP futures ..trokutić 1,2,3 i nema preko 1180 , 2 pokusaja ,njet …cekamo …ako pukne donja linija…
trkutic je na pola puta cca…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

SP 500

Na dnevnom grafu imamo formiranu klasičnu trokutastu zastavicu u padajućem trendu. Znači, nastavljamo prema dole. Sad bi moglo to i do 1100, a onda kud koji mili moji.

Tko umre u jesen za njega nema zime

Trokut do 1191 (val E) ili kanalčina do 1215???

http://4.bp.blogspot.com/-Ct1Kabsp9Jc/Tlf_2hWom4I/AAAAAAAAJwM/4Ui_bUP-_Zw/s1600/spx60.png

EW Analyse – DOW JONES
https://sites.google.com/site/bndanalytics/dow-jones-technical-analysis

dan poslje sutra

EUR/CHF

Mogučnost formiranja HS-a. Ipak mislim, da bi švicarac opet mogao prema 1/1.

New Report

Close