Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ameri se vratili na "nulu"… danas +5% … šta sad ?! kako ovdje ljudi pričaju svašta bez pokrića… pa to je strašno…

DAX Daily for Wednesday 10 August 2011
https://sites.google.com/site/bndanalytics/dax-technical-analysis

dan poslje sutra

Europske burze velikom brzinom tope minuse a futuresi debelo crveni sutra novi minusi i rasprodaja dionica.

Crobex dugorocni

Komentar:

Kao sto vidimo crobex se nalazi u dugorocnom rastucem kanalu uspostavljenom 1999 g. Zona otpora na cca 2300 drzi od pocetka 2009 g. Trenutacno crobex se nalazi blizu dolje linije kanala, no tesko je za ocekivati neki veci rast prije izbora (cca do kraja ove godine). Interesantno je za primjetiti da je gornja linija kanala trenutacno na cca 2500 sto otvara i te kako lijepu mogucnost za rast, no takoder potrebno je preskociti jaku zonu otpora 2300.
Izlazak iz kanala prema gore, na crobexu se moze ocekivati tek u slijedece 2-3 godine gdje bi glavni okidac mogao biti ulazak Hr u EU. Takodjer za to je potreban jaki rast na stranim burzama te konsolidacija i pokretanje gospodarstva u Hr. Ukoliko te pretpostavke budu zadovoljene rast crobexa tipa 2005-2008 treba ocekivati u slijedecih 4-5 godina.



itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

inverter …. ima jedan problem … nisam siguran da te je dovoljno čitatelja foruma razumjelo.

BTW: grafovi su odlični. Još malo opcija, NYMO, i to bi bilo to.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Delux
Tek sada sam pročitao ovaj tvoj post od prije mesec dana.

Da završimo oko prepisavanja grafova. Raznih blogova raznih guruja ima na stotine. Ali naci dobar kvalitetan graf? E to je teško.

Nikom ni najmanje ne zamjeram ako prepiše koju dobru analizu i djeli je ovdje sa nama na forumu. Ja to radim. Mislim, da treba čitati svakakve blogove i izvuci iz toga najbolje. Od mene svaki trud (i prepisivanje ako drži vodu) dobije 100. Pozdrav

P.S. Inače target za s&p 500 index za koji mesec cca. 50% retrace = 930.

KNECHT19 … sve 5 … samo naznači da potječe od PUG-a, i nitko ti neće zamjeriti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

inverter …. ima jedan problem … nisam siguran da te je dovoljno čitatelja foruma razumjelo.

BTW: grafovi su odlični. Još malo opcija, NYMO, i to bi bilo to.
[/quote]
jasno je…nisam htio komplicirati sa brdo oscilatora i plahtom opisa…samo sam odgovorio kolegi na upit …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Komentar:

Kao sto vidimo crobex se nalazi u dugorocnom rastucem kanalu uspostavljenom 1999 g. Zona otpora na cca 2300 drzi od pocetka 2009 g. Trenutacno crobex se nalazi blizu dolje linije kanala, no tesko je za ocekivati neki veci rast prije izbora (cca do kraja ove godine). Interesantno je za primjetiti da je gornja linija kanala trenutacno na cca 2500 sto otvara i te kako lijepu mogucnost za rast, no takoder potrebno je preskociti jaku zonu otpora 2300.
Izlazak iz kanala prema gore, na crobexu se moze ocekivati tek u slijedece 2-3 godine gdje bi glavni okidac mogao biti ulazak Hr u EU. Takodjer za to je potreban jaki rast na stranim burzama te konsolidacija i pokretanje gospodarstva u Hr. Ukoliko te pretpostavke budu zadovoljene rast crobexa tipa 2005-2008 treba ocekivati u slijedecih 4-5 godina.

komentar skroz ok

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

MMM

Priznajem i od PUG-a – mada on po mome nije baš kvalitet, kada se radi o prognozama na padajućem tržištu. Dobar je i Carl Futia (evo link)….i….

http://carlfutia.blogspot.com/

ali sve to je je možda 60% ostalo treba još puno raditi sam. Pozdrav.



volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…

TA (Ewt) predvida i male i velike padove.Sa EWT ja sam najavio ca 8 mjeseci unapred pad Svedske burze/indexa.
To je dokumentirano na jednom poznatom Svedskom forumu a analiza je prikazana i na mojoj web strani.
Hravtski Crobex se takoder moze ciniti TA analize i predvidjeti pad i rast(sto je bilo i ucinjeno)
U zadnjih 11 godina ja sam predvidio 3 velika pada i jedan rast.
Plus toga EWT daje mnogo zanimljivih pogleda na buduci razvoj.

Tako odgovor je : ljudi koji znaju TA i koji imaju savrsenu tehniku analiziranja mogu predvidjeti padove (kao sto to mogu ucinit i ekonomi)

Vaš link

Vaš link
[/quote]

Kroman opet po starom, kad se nešto desi, on vadi nekakve upise gdje je on nekad nekome navodno rekao da će biti baš tako [yawn]
nikad od njega analize unaprijed, samo u rikverc [lol]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore



Komentar:

Kao sto vidimo crobex se nalazi u dugorocnom rastucem kanalu uspostavljenom 1999 g. Zona otpora na cca 2300 drzi od pocetka 2009 g. Trenutacno crobex se nalazi blizu dolje linije kanala, no tesko je za ocekivati neki veci rast prije izbora (cca do kraja ove godine). Interesantno je za primjetiti da je gornja linija kanala trenutacno na cca 2500 sto otvara i te kako lijepu mogucnost za rast, no takoder potrebno je preskociti jaku zonu otpora 2300.
Izlazak iz kanala prema gore, na crobexu se moze ocekivati tek u slijedece 2-3 godine gdje bi glavni okidac mogao biti ulazak Hr u EU. Takodjer za to je potreban jaki rast na stranim burzama te konsolidacija i pokretanje gospodarstva u Hr. Ukoliko te pretpostavke budu zadovoljene rast crobexa tipa 2005-2008 treba ocekivati u slijedecih 4-5 godina.

komentar skroz ok
[/quote]

Kad ponovno HDZ dođe na vlast. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close