Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slazem se

i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…
kupovao sam i lkpc jucer i danas…

budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


slazem se

i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…
kupovao sam i lkpc jucer i danas…

budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put


U zadnje vrijem vi prednjačite po pogodcima što je za vas svakako dobro izgleda da vaša sada štima.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolega Upitnik
Jako puno se trudim oko toga, a rezultati kadkada budu ok kadkada ne.
Bitno je da se na vrijeme uvidi greška, a onda treba sam sebi priznati da smo pogriješili i tako i postupiti u skladu s time.
Ja sam svijestan koliko znam a jos vise da puno toga ne znam…
Treba ulagati u znanje, i biti realan u svojim ambicijama, pa ni rezultati nece izostati..
Jednom sam napisao da bih odmah potpisao prinos od cca 15% godisnje do kraja zivota ( naravno uz normalnu inflaciju) pa su se mnogi posprdno smijali prema tom postu…sada ih nigdje nema, vjerojatno ližu rane nastale ovim padom

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

del, zadnji put si pogodio na belju da smo popunili gap pa mozemo dolje, mislis da je i ovaj put isti slučaj u pitanju? pozz

No pain no Game


POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi


re Delux

Kad se radi o TA a specificno o EWT uvjek je bilio govora dali vrijedi ili ne.
Sjecam se sto se ovde pisalo prije par godina.
Medutim oni koji rade sa time i imaju iskustvo ZNAJU koju vrijednost ima ta metoda.

Ali forumi su isti u cijelom svijetu.Ljudi imaju misljenje o stvarima koje mnogo puta ne poznaju ili nemaju nikakvog iskustva/znanja o tome.
Plus toga forumi daju mogucnost da se anonimno pljuca ,ogovara i slicno.

Ali fakta postoji…ona je najvaznija.
Misljenja ce uvjek biti…

pozdrav i sretno

Croman

Za raditi uspjesne analize s EWT treba jako puno iskustva i ucenja, sem tebe i donekle GERONIMA na ovome forumu nema pravog ewt majstora.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


del, zadnji put si pogodio na belju da smo popunili gap pa mozemo dolje, mislis da je i ovaj put isti slučaj u pitanju? pozz

svakako bi trebalo posjetiti taj nivo, ako ne iz prve , onda iz drugog pokusaja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.

Kad mediji uzmu stvari u svoje ruke i zavlada panika… moš obrisat …. sa tehničkom analizom … sve pada u vodu !
[/quote]
Točno tako sad tržištem drma panika sutra novo iskrcavanje i tako sve do kraja ovog tjedna ako ne i dalje.


Ali samo do srijede ,,,najači analitičari spominju izlaz ,,,,preuzeto sa burze Studgart [cool]

Znanje je moć,,,,,, [wink] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


slazem se
i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put

Rješavaj se PTKM jer će na 100kn KAD-TAD.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Knecht

Ja ne znam jesi ti stvarno .lup ili se praviš glup, nadam se za tebe da je ovo drugo.
Pogledaj graf bolje…
Sve ti je pogođeno unazad 2 mjeseca.
A imas dvije opcije, gdje ti vidiš da ja izričito pišem o realizaciji hd???’…
A o targetu 1400 sam ja pisao u 2009. kada si ti medvjedio i gledao kako ćeš šortati hahahahaahahah
A sebi stvarati i nabijati poene tako da ćeš mene pokušavati diskreditirati ti je loša ideja, jer u tehničku se razumiješ ko mara u krivi penis.
Ajd i ti i kad napraviš ijedan graf koji nije prepisan, onda možemo dalje raspravljati.
[thumbsup] [bye]

Delux
Tek sada sam pročitao ovaj tvoj post od prije mesec dana.

Da završimo oko prepisavanja grafova. Raznih blogova raznih guruja ima na stotine. Ali naci dobar kvalitetan graf? E to je teško.

Nikom ni najmanje ne zamjeram ako prepiše koju dobru analizu i djeli je ovdje sa nama na forumu. Ja to radim. Mislim, da treba čitati svakakve blogove i izvuci iz toga najbolje. Od mene svaki trud (i prepisivanje ako drži vodu) dobije 100. Pozdrav

P.S. Inače target za s&p 500 index za koji mesec cca. 50% retrace = 930.

crobi

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

New Report

Close