Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako minimalizirati rizik i maksimalizirati profit? Hedge je jednostavan i ucinkovit nacin!

Evo kako to moze izgledati na jednoj short poziciji Apple!

Jedan solidan ulaz u tjednu prije onog cirkusa oko "debt plafona"!
Dolazi vikend koji nikako ne zelimo docekati bez hedga jer tko zna kakav cirkus se moze izroditi.

1. hedge preko vikenda uspjesan zatvara se odmah na otvaranju u ponedjeljak
na padu od 20 $ uhvatili smo 10$ profita na hedgu i to je to ako nam i otstopa poziciju
imamo neku zaradu!
2 hedge na donjoj liniji kanala i gap 9$ plusa
3 hedge minus 1,5 $, malo sam bio optimistican, ali jasan stop ako krene zatvaranje gapa i eto…
4 hedge, sad imamo i akceleracijski kanal na donjoj liniji opet hedge, a tu je i prosli vrh na 363
12$ plusa zatvaramo na testiranju osnovnog kanala odozdo
5 hedge samo zato sto je vikend, nikad ne znamo kakve majmunarije se mogu izroditi
ovo je bio minus jer je gapnulo u ponedjeljak dolje zatvoreno sa 4$ gubitka
6 hedge samo na brzinu 3$ plusa
7 hedge jucer na 355……………………………………

1. i 5. hedge sam posijao slike,ali ostale sam slozio….

Najosnovnija tehnicka na djelu (i ulaz je bio na temelju najosnovnije tehnicke)……………….
Na padu od 50$ zasad 30$ plusa na hedgevima i glavna pozicija jos uvijek otvorena…………

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….

Belje- evo graf sa kanalom otporima i potporom, najnizi moguci target na cca. 60-65 kn, tesko je reci, ema 20 i ema 100 su napravili mrtvo krizanje…

ma dajte … američki pesimizam se tako lijepo prenosi kod nas, a kad su oni bili u bullu i narasli 60% tko je kod nas pratio taj rast. Naše gospodarstvo nema nikakve veze sa svijetom, a veći igrači lijepo koriste paniku i medije u svoje svrhe da ošišaju male…

ht – ulazna zona

jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.


jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.

Kad mediji uzmu stvari u svoje ruke i zavlada panika… moš obrisat …. sa tehničkom analizom … sve pada u vodu !

volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…


volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…

TA (Ewt) predvida i male i velike padove.Sa EWT ja sam najavio ca 8 mjeseci unapred pad Svedske burze/indexa.
To je dokumentirano na jednom poznatom Svedskom forumu a analiza je prikazana i na mojoj web strani.
Hravtski Crobex se takoder moze ciniti TA analize i predvidjeti pad i rast(sto je bilo i ucinjeno)
U zadnjih 11 godina ja sam predvidio 3 velika pada i jedan rast.
Plus toga EWT daje mnogo zanimljivih pogleda na buduci razvoj.

Tako odgovor je : ljudi koji znaju TA i koji imaju savrsenu tehniku analiziranja mogu predvidjeti padove (kao sto to mogu ucinit i ekonomi)

Vaš link

Vaš link

POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…

itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

svaka čast croman samo ne laprdaš ti svako malo,a čisto sumnjam da on baš sve tako predvidi,a vama gospodo veliki pozdrav


POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi


Nekad radi nekad ne radi mrgud je tovario DDJH po 90 kuna i tvrdio da je to raketa da se to dogodilo on bi rekao kako je maher a vi bi šutili, uvijek je netko un pravu a netko u krivu jedni danas prodaju jer misle da će to još dolje drugi kupuju jer misle da će gore, opet će jedni biti un pravu a drugi u krivi.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close