Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može TA za HT? baš me zanima koje tu teorije pale..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


USDHRK_moje trenutno viđenje..

kratkoročno 5,5kn (za cca 2 tjedna) i dugoročno cca 6,5kn (za malo više od pola godine)..
vidjet ćemo..


Kolega, moje viđenje je suprotno- 5,00 (za cca 2 tjedna) i dugoročno cca 4,50 kn. Vidjet ćemo… Želio bih više forumaša da se ukljuće u svoja viđenja i analize. Netko će biti u pravu, zar ne!?

...biti najbrži čovijek na svijetu...

bit će kako Ben odluči.. Ben je uvijek u pravu

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@all

ATPL – super je. u sredini definiranog područja od 650-610.
– ako odbije, target je oko 650-660 … prodat skupljeno
– ako odluči dolje još značajnije, treba još dokupit jer će se to odbit

LKPC – oversold je izašao na 990, cijena je 980. sve kupljeno ispod, će se odbit

ATGR – jel to on ide prema onih 730 prije nastavka pada? [cool]

Crobeks – ništa novo, padamo u uptrendu… no biggie [lol]

Malo je panika?
http://globaleconomicanalysis.blogspot.com/2011/07/greece-2-year-debt-hits-3598-ireland.html

Obey Ferengi Rules of Acquisition

UP trendu padamo više od 2 mj a kako ćemo tek padati kad se trend promjeni u PADAJUĆI TREND

nije mi jasno tek sad ništa osim da stalno padamo il šatro stagniramo sa par fondovskih gubitaša

Ovo je ZSE fenomen svijecki pad samo pad i onda opet pad samo pad i tako stalno

Pogledajte ovu preciznost na SPX-u….moguć je pad do donje crte…1275-1280….no odbijanac bi već mogao krenuti…


Pogledajte ovu preciznost na SPX-u….moguć je pad do donje crte…1275-1280….no odbijanac bi već mogao krenuti…

Ništa od odbijenca bit će malo duža ljetna rasprodaja dionica pa akcijskim cijenama .

Može TA za LKRI-R-A?

14.07. ocjena poruke 75%


đuro đakovic- dugorocno

Na 3-godisnjem grafu vidljiva su 3 padajuca kanala

Pocetkom ove godine u sredisnjem kanalu se poceo formirati simetricni trokut, koji je kasnije probijen na cca. 3/4 njegove duzine
Cijena je nakon proboja trokuta odradila svoj cilj

Nakon toga je doslo do formacije bikovske zastavice, a nakon njegog proboja do snaznog uzleta cijene
Po meni se sad cijena vraca u padajuci kanal
Prva potpora na cca. 55 druga na 50 kn

Ukoliko u analizu uvedemo EWT isto tako slijedi korektivni a val, na 60 kn je moguc kraci odbijanac prema gore, ali onda opet dolazimo do c vala sa kojim ce cijena probiti 60 kn i ici prema 50.
Za trejdanje preporucam promatranje divergencija na RSI-u

ima li još neko neku analizu…
čudno, niko nema…
[thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

lkri- Velika potpora na 160 kn, blago sirenje BB-a ukazuje na mogucnost zavsetka trenda, oznacena divergencija jos uvijek nije cista treba pricekati formiranje konacnog dna,
nesto veci volumen trgovanja danas ide u prilog mogucnosti promjene trenda


blago sirenje BB-a ukazuje na mogucnost zavsetka trenda

širenje BB ukazuje na snažniji nastavak trenda, ne na završetak.



blago sirenje BB-a ukazuje na mogucnost zavsetka trenda

širenje BB ukazuje na snažniji nastavak trenda, ne na završetak.
[/quote]

Kako to mislis?? objasni

Cijena uvijek ima tendenciju da se vraca u sredinu između BB krivulja,
dakle ako cijena ide preko neke od krivulja BB-a, sljedece sto mozemo ocekivati je popunjavanje gapa i vracanje između BB krivulja.
Svako sirenje BB-a ukazuje na polagani zavrsetak trenda, a svako suzavanje na formaciju novog trenda i manje oscilacije cijene

New Report

Close