Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gledao sam malo TA odnosno oscilatore i ono malo što razumijem pokazalo mi je 3 najgore dionice za naredni tjedan ;

1. ADPL
2. DDJH
3. PTKM

druga mišljenja ?


adpl?! fakat malo razumijes [shocked]
[cool]

@leonidas

Crtice su vam dobre, ali imaju jedan problem – bave se prošlošću.
Ovdje vam crtice nisu potrebne jer kao što vidite cijena šećera je ove godine u
prosijeku na prošlu puno veća, a cijena šećerne repe…
Pozdrav

ADPL Double top?

Show me the Money!

Po macdu,stohasticu i sličnim bubulejama za petak učinilo se da je dalekovod konačno ušao u uptrend ?

dulcolax - vidi mi ruku


Po macdu,stohasticu i sličnim bubulejama za petak učinilo se da je dalekovod konačno ušao u uptrend ?

Učinilo ti se..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Po macdu,stohasticu i sličnim bubulejama za petak učinilo se da je dalekovod konačno ušao u uptrend ?

Učinilo ti se..
[/quote]

Ajd stavi svoje viđenje?




Po macdu,stohasticu i sličnim bubulejama za petak učinilo se da je dalekovod konačno ušao u uptrend ?

Učinilo ti se..
[/quote]

Ajd stavi svoje viđenje?
[/quote]
Vaš link

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Vaš link

To je staro oko dva tjedna s osnovnom misli –ako pukne potpora na 220–
[yawn]

dulcolax - vidi mi ruku


ADPL Double top?

dupli vrh je iskljucivo kad je drugi vrh nizi od prvog i cijen pada manje nego prvi puta.ovdje je trend rasta i drugi vrh je visi od prethodnog bas kao i u slucajevima prije kad je svaki sljedeci vrh bio visi-trend rasta se to zove



@Tomo7

Evo Dioki. Osobno ne znam skoro pa ništa o toj dionici, što se tiče fundamenata, al evo što mi kaže graf.


Pa ni ne trebaš ništa znaTi o fndamentima
Ako radiš TA onda te fundamenti ni ne trebaju zanimati, samo stvaraju šum.
Najbolji tehničar kojeg poznajem nikada nije niti se nece zamarati fundamentima, on gleda isključivo G R A F

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



ADPL Double top?

dupli vrh je iskljucivo kad je drugi vrh nizi od prvog i cijen pada manje nego prvi puta.ovdje je trend rasta i drugi vrh je visi od prethodnog bas kao i u slucajevima prije kad je svaki sljedeci vrh bio visi-trend rasta se to zove
[/quote]

Pogledaj S&P 2007 kad je napravio dva konzekutivna vrha. I RSI.
Pa razmisli.
Ili nemoj.

Svejedno.

Show me the Money!




ADPL Double top?

dupli vrh je iskljucivo kad je drugi vrh nizi od prvog i cijen pada manje nego prvi puta.ovdje je trend rasta i drugi vrh je visi od prethodnog bas kao i u slucajevima prije kad je svaki sljedeci vrh bio visi-trend rasta se to zove
[/quote]

Pogledaj S&P 2007 kad je napravio dva konzekutivna vrha. I RSI.
Pa razmisli.
Ili nemoj.

Svejedno.
[/quote]
sip nakon 10 godisnjeg rasta pred navecu krizu od 1929.g usporedjujes s adpl nakon krize ,koji je u krizi sjajno poslovao i fundamentalno je potcijenjen po svim parametrima? kolega,razumijem ja analogiju al ste fulali dionicu..recimo gradjevinci 2007 ili 2008 su dobar primjer.razmislite ili nemojte

New Report

Close