Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas je crobex bez ine i ht-a u minusu.

trenutačno:

ht: udio 17,38% – danas +2,26% = grobi + 0,3927
ina: udio 14,58% – danas +4,46% = grobi + 0,6502

delta grobi (ht + ina)= + 1,0429
trenutačno grobi = + 0,94
delta ostatka grobija= -0,1029

0,6802 x (današnji delta ostatka grobija)= -0,1029

današnji delta ostatka grobija= -0,15%

mali minus.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


xman: ” Cromane stavi svoju EOD analizu s 30.04.2008. pretpostavljam da ti nije danasnji dan ključan da bi se uspostavila jedna analliza s srednjoročnim horizontom….pretpostavljem da vecinu ovdje zanima upravo tako nešto…intraday nam nije od značaja zbog visokih naknada brokerskih kuća… Poz ” @Xman Ti si vjerovatno vidio analizu o DowJ (na ewt-blogu) gde je ca 13000-13200 je bio moguci nivo pocetka jednog veceg pada.. Dali je pad poceo ili ce jos jednom okrenuti na gore prije pada? U svaki slucaj …. zanimljiv tjedan > Imati pravo ili imati krivo nije vazno…vazno je biti na pravom mjestu <[bye] znam,znam mnogo puta sam rekao good bye hehe

azurirano: danasnja analiza svedske burze pokazuje na 4 val (pad) i posle odredenog pada 5 val (rast)
kad 5 val bude zavrsen ceka jedan veliki pad…
Svedska burza i nasdaq se prate….tako da prijsnje pisanje o Dow ce se vjrovatno ispuniti
a ako padne Nasdaq-USA…i Crobex ce dobit svoj dio

Mi u svedskoj imamo > Xact Bear >>> Burza pada …Xact bear … raste

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=351

evo, ovaj graf od prekjuče dobro reče[smiley]- jaki otpor na 3900.
i, bio je rast dva dana.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=357

a ova brčkarija od jučer još uvijek vrijedi.
i kaže da ćemo, ukoliko i probijemo 3900, voditi borbu odmah nakon toga, u intervalu 3900-4000.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


danas je crobex bez ine i ht-a u minusu.

…ako ćemo ht i inu izolirati…onda bi prethodnih tjedan – dva postotci porasta crobexa trebali biti puno veći od prikazanog…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


vlad1111: ” danas je crobex bez ine i ht-a u minusu. ” …ako ćemo ht i inu izolirati…onda bi prethodnih tjedan – dva postotci porasta crobexa trebali biti puno veći od prikazanog…

Izoliramo prema osobnim potrebama…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


danas je crobex bez ine i ht-a u minusu.

trenutačno:

ht: udio 17,38% – danas +2,26% = grobi + 0,3927
ina: udio 14,58% – danas +4,46% = grobi + 0,6502

delta grobi (ht + ina)= + 1,0429
trenutačno grobi = + 0,94
delta ostatka grobija= -0,1029

0,6802 x (današnji delta ostatka grobija)= -0,1029

današnji delta ostatka grobija= -0,15%

mali minus.


Prije svega želim ti se zahvaliti na velikom trudu

Prijatelju Inu i HT nemožeš izolirati od ostalih dionica koje čine sustav Crobex-a jer oni su njegovi glavni pokretači na gore i dolje.

Svi ovi grafovi izgledaju jako realno ali me zanima koliko se u njima nalazi neke nepredviđene situacije?

Dva primjera toga,
1. pozitivni vlada najavi daljnju privatizaciju INE i razno raznim spletom okolnosti INA dostigne cijenu od cca 4000kn na burzi, u tom trenutku svi zarađuju nadprosječne prinose i polako se prebacuju u ostale dionice koje također rastu Crobex —–4000 do …..
2. negativni radikali pobjeđuju u Srbiji postavljaju pitanje Bosne i njene podjele- veliki nemiri nama u susjestvu, veliko povlačenje stranog kapitala, jako loša turistička sezona itd. Crobex 3… do ….

Naravno oba dva primjera su extremna ali me zanima koliko se u tim analizama i grafovima nalazi sličnih nepredviđenih situacija
Malo ili nimalo

Hvala

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


” Izoliramo prema osobnim potrebama…

ma ne bi on….

[thumbsup]

[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Misljenja sam da cemo se sutra ipak odbiti od 3900 pa malo nadolje par dana

BEZ PANIKE, MOLIM


vlad1111: ” danas je crobex bez ine i ht-a u minusu. trenutačno: ht: udio 17,38% – danas +2,26% = grobi + 0,3927 ina: udio 14,58% – danas +4,46% = grobi + 0,6502 delta grobi (ht + ina)= + 1,0429 trenutačno grobi = + 0,94 delta ostatka grobija= -0,1029 0,6802 x (današnji delta ostatka grobija)= -0,1029 današnji delta ostatka grobija= -0,15% mali minus. ” Prije svega želim ti se zahvaliti na velikom trudu Prijatelju Inu i HT nemožeš izolirati od ostalih dionica koje čine sustav Crobex-a jer oni su njegovi glavni pokretači na gore i dolje. Svi ovi grafovi izgledaju jako realno ali me zanima koliko se u njima nalazi neke nepredviđene situacije? Dva primjera toga, 1. pozitivni vlada najavi daljnju privatizaciju INE i razno raznim spletom okolnosti INA dostigne cijenu od cca 4000kn na burzi, u tom trenutku svi zarađuju nadprosječne prinose i polako se prebacuju u ostale dionice koje također rastu Crobex —–4000 do ….. 2. negativni radikali pobjeđuju u Srbiji postavljaju pitanje Bosne i njene podjele- veliki nemiri nama u susjestvu, veliko povlačenje stranog kapitala, jako loša turistička sezona itd. Crobex 3… do …. Naravno oba dva primjera su extremna ali me zanima koliko se u tim analizama i grafovima nalazi sličnih nepredviđenih situacija Malo ili nimalo Hvala

Izbori u Srbiji više ne mogu loše djelovati na burzu kako u Beogradu tako i kod nas. Bez obzira tko pobijedi nestat će i zadnja negativna prepreka za daljnji rast. Radikali su već odavno uračunati u cijene. Sjećate li se naši izbora i prijetnji crvenima. Pobijedio je HDZ a mi smo ipak pali kao što bi pali da je i SDP pobijedio na izborima. Dakle, buzra ide svojim putem bez obzira na politiku, Amere i raznorazne druge okolnosti.


coyote.sk: ” vlad1111: ” danas je crobex bez ine i ht-a u minusu. ” …ako ćemo ht i inu izolirati…onda bi prethodnih tjedan – dva postotci porasta crobexa trebali biti puno veći od prikazanog… ” Izoliramo prema osobnim potrebama…

ne.
danas su fondovi potegli po ini i ht-u.
samo utvrđujem da je lijepi broj dionica danas u minusu.

a osobne potrebe nemam.
moj sustav trgovanja ne ovisi o prihvaćanju mojih postova/grafova od forumskog publikuma.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” danas je crobex bez ine i ht-a u minusu. trenutačno: ht: udio 17,38% – danas +2,26% = grobi + 0,3927 ina: udio 14,58% – danas +4,46% = grobi + 0,6502 delta grobi (ht + ina)= + 1,0429 trenutačno grobi = + 0,94 delta ostatka grobija= -0,1029 0,6802 x (današnji delta ostatka grobija)= -0,1029 današnji delta ostatka grobija= -0,15% mali minus. ” Prije svega želim ti se zahvaliti na velikom trudu Prijatelju Inu i HT nemožeš izolirati od ostalih dionica koje čine sustav Crobex-a jer oni su njegovi glavni pokretači na gore i dolje. Svi ovi grafovi izgledaju jako realno ali me zanima koliko se u njima nalazi neke nepredviđene situacije? Dva primjera toga, 1. pozitivni vlada najavi daljnju privatizaciju INE i razno raznim spletom okolnosti INA dostigne cijenu od cca 4000kn na burzi, u tom trenutku svi zarađuju nadprosječne prinose i polako se prebacuju u ostale dionice koje također rastu Crobex —–4000 do ….. 2. negativni radikali pobjeđuju u Srbiji postavljaju pitanje Bosne i njene podjele- veliki nemiri nama u susjestvu, veliko povlačenje stranog kapitala, jako loša turistička sezona itd. Crobex 3… do …. Naravno oba dva primjera su extremna ali me zanima koliko se u tim analizama i grafovima nalazi sličnih nepredviđenih situacija Malo ili nimalo Hvala

2 minute posla veliki trud!?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close