Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



adpl update 60 min

i sto s tim? jel uracunava masnu dividendu?
[/quote]

to ti je za info, pa sam razmišljaj

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ma cher Odette,

Čitam maloprije odluku Vlade u vezi s Badelom i doživim prosvjetljenje! Nije povezano s Badelom, već sam ugledao potpis predsjednice Vlade (vidi privitak). Šaljem na hitnu tehničku analizu… Khmm prefferably.

Avec amour,

Monsieur Swann

M.,

Ma cher Odette,

Čitam maloprije odluku Vlade u vezi s Badelom i doživim prosvjetljenje! Nije povezano s Badelom, već sam ugledao potpis predsjednice Vlade (vidi privitak). Šaljem na hitnu tehničku analizu… Khmm prefferably.

Avec amour,


bullish triangle ali s probojem prema dolje (umjesto gore) [shocked]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

@all

UPDATE projekcija.

LKPC – ništa novo
ATPL – akumulacija svakog daljnjeg pada, ili prodaja u slučaju odbijanja
ATGR – prodaja ako krene gore prema 730, akumulacija ako ide još šus dolje prema 670.

CROBEKS – sprema se pokušaj pokretanja bull trenda prema dnevnom grafu, odnosno izašao je drugi signal za uptrend continuation pattern, stoga treba imat na oku to i bit spreman ukoliko krene odlučnije gore indeks.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Jos jedan precizan graf iz amerike

Grafovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju niti na bavljenje dionicama
http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3600.aspx#post1177224

Neće biti ništa Deluxe od tvog H&S prema dolje. Pišem o tome već od nove godine. Target indexa s$p 500 do kraja godine preko 1400 – znači rast. Za sada sve po planu. Ajd [cool]

Knecht

Ja ne znam jesi ti stvarno .lup ili se praviš glup, nadam se za tebe da je ovo drugo.
Pogledaj graf bolje…
Sve ti je pogođeno unazad 2 mjeseca.
A imas dvije opcije, gdje ti vidiš da ja izričito pišem o realizaciji hd???’…
A o targetu 1400 sam ja pisao u 2009. kada si ti medvjedio i gledao kako ćeš šortati hahahahaahahah
A sebi stvarati i nabijati poene tako da ćeš mene pokušavati diskreditirati ti je loša ideja, jer u tehničku se razumiješ ko mara u krivi penis.
Ajd i ti i kad napraviš ijedan graf koji nije prepisan, onda možemo dalje raspravljati.
[thumbsup] [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



@all

UPDATE projekcija.

LKPC – ništa novo
ATPL – akumulacija svakog daljnjeg pada, ili prodaja u slučaju odbijanja
ATGR – prodaja ako krene gore prema 730, akumulacija ako ide još šus dolje prema 670.

CROBEKS – sprema se pokušaj pokretanja bull trenda prema dnevnom grafu, odnosno izašao je drugi signal za uptrend continuation pattern, stoga treba imat na oku to i bit spreman ukoliko krene odlučnije gore indeks.


Samo bih se osvrnuo na atgr..
Ovako letimicno, target po meni je cca 650 kn.
ovaj post nije poziv niti na kupnju niti na prodaju niti na bavljenje dionicama

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ovako letimicno, target po meni je cca 650 kn.

Nedavno je bio 805kn????
Dajte se odlučite više kolega, jer ja vidim 520kn ovdje.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

ferengiHR ZAMOLIO BI VIDJENJE diokA

pepe7


Šećer?

Pozdrav kolega!

Povucite par crtica na grafu tko zna sta ispadne…

Evo da vidite kako se kod mene na selu trgovalo ove godine sa secerom…

@Tomo7

Evo Dioki. Osobno ne znam skoro pa ništa o toj dionici, što se tiče fundamenata, al evo što mi kaže graf.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Gledao sam malo TA odnosno oscilatore i ono malo što razumijem pokazalo mi je 3 najgore dionice za naredni tjedan ;

1. ADPL
2. DDJH
3. PTKM

druga mišljenja ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close