Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@elijah

S obzirom na volatilnost, s obzirom na smjer gibanja prosječne cijene, s obzirom na relativni vrh i dno, procjenjuje oversold ili overbought. I dinimački se prilagođava s obzirom na režim rada. Postoje četri glavna režima, pa ovisno u kojem je, gleda drugačije parametre…. kao neki primitivni oblik pattern recognitiona. Moram priznat da nisam razmišljao da mu dam ime [lol]

Evo ADPL,IGH,THNK.


hvala kolega!
-drugacije parametre?kako to mislite?razlicite ili drugaciji ponderi?
-za ime predlazem vas nick s foruma 😉
-i ako vam se da korf,ddjh,blje napraviti,cijenio bih to 🙂 [thumbsup]

UPDATE :

Sustav je savršeno skinuo gibanje cijene LKPC. Kako buy na 1070, tako i sell na 1200.
A na ATGR smo još na 0% prinosa.


@elijah

Pa ovisno o režimu rada, iste parametre gleda na drugačiji način.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

ATPL : prvi signali za buy po satnom.
Dakle dionica ulazi u oversold – bilo bi divno vidjeti zelenu na dnevnom da signal dobije na snazi.
NAPOMENA : dakle na satnom zelena strelica oversolda nije JAK SIGNAL.

PS: I evo zaboravio sam gore staviti LKPC za 04072011
+ LKPC iz 04072011

Obey Ferengi Rules of Acquisition

@elijah

Evo malo za Vas Korf i Belje.
+ ADPL.

ADPL – mogao bi malo potegnut gore, al to je moje osobno mišljenje
KORF – prejako rasao, stoga ne vjerujem još žutim strelicama na dnevnom, mislim da će još hladit
BLJE – uptrend, tehnička razina na 94.

Obey Ferengi Rules of Acquisition



@elijah

Evo malo za Vas Korf i Belje.
+ ADPL.

ADPL – mogao bi malo potegnut gore, al to je moje osobno mišljenje
KORF – prejako rasao, stoga ne vjerujem još žutim strelicama na dnevnom, mislim da će još hladit
BLJE – uptrend, tehnička razina na 94.


imam adpl al me "brine" sto imam filing da bi mogao jako potegnuti gore..ima prostora 20,30 % pitanje je samo kad.
a sto mislite o ddjh? korekcija pa odbijanac ili ..?

atpl…..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ako može komentar iskusnijih tehničara


Ako može komentar iskusnijih tehničara

Obrati pažnju na tvoju ručku. Špekulanti pokušavaju formirati H&S. Ako uspiju, čekaj ih na liniji vrata. Ako ne uspiju – kidaj vani.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

@FerengiHr

Bok,
koju metodu koristiš za numeričko deriviranje?
Drugu derivaciju tražiš deriviranjem prve ili koristiš neku drugu metodu?
Kako koristiš OHLC ulaz? (prosjek, interpolacija..)
Šta je s prekidima funkcije?

Thnx

@Graziani
A da jednostavno postam kod na forum? [lol]
Režim rada određujem. Za svaki režim rada potpuno drugačije računam SVE parametre.


@all

Dao sam bio projekcije za ATGR, LKPC …i nešto kasnije za ATPL sam naveo da ulazi u oversold.

LKPC … +1 bod. Odrađeno super.
ATGR … stoji čitavo vrijeme na istoj cijeni gdje je izašao signal … +0 bodova za sad.

A što se tiče ATPL … evo ona je i službeno ušla u oversold, pa bi trebalo od ove cijene počet skupljat.
I na obijancu — prodat.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

da ju sad kupiš po 658, to već jest pola odbijanca

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@super24

Ispričavam se što nisam real time Crobeks, analiza maker. [lol]
Pa neće valjda sad odma isti čas gore. Valjda će dat prilike malo skupit još dan dva.

Vi šel si.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close