Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Brutalac,

jel još čekaš lkpc na troznamenkastoj?

tko pita?

[/quote]

tržište

INGRA skrivena bull divergencija, trostruka linija potpore na 15,50 ( fibo, uzlazni trend i horizontalna potpora ), slijedi odbijanac prema 16,50. Probojom te kote otvoren put prema 22 – 24 kn uz preduvjet proboja otpora na 18,50 kn. Molim kolege Khmmma i ferengija da daju svoj komentar.

Na zabolbu kolegice Ivane7 evo stavljam dugoročni graf ERNT-R-A.
Dakle po grafu sve je jasno, 3 rastuća vala i nakon toga korekcija a-b i sada slijedi c do nekih 300kn po mom mišljenju. Tu bi ERNT bio na 0,7-0,8 book-a i to je po meni realno u krizi poput ove.
Ovo nije nagovor na kupnji niti prodaju! Autor ne posjeduje dionice ERNT-R-A.
Isto tako autor ne preporučuje kupnju sljedećih dionica:
KODT-R-A, KNZM-R-A, DLKV-R-A, ERNT-R-A, PTKM-R-A, ATPL-R-A, JDPL-R-A, TNPL-R-A

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ja nisam dovoljno sposoban, da odredim smjer INGRE u ovom trenutku. Nemam se za što uhvatiti da bih dao neku suvislu i pouzdanu prognozu. Ono što mogu učiniti, je dati analizu grafa u ovom trenutku.

Pa evo ga.

Po mom sudu treba pričekati koji dan,
da se odredi smjer na njoj.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Ja nisam dovoljno sposoban, da odredim smjer INGRE u ovom trenutku. Nemam se za što uhvatiti da bih dao neku suvislu i pouzdanu prognozu. Ono što mogu učiniti, je dati analizu grafa u ovom trenutku.

Pa evo ga.

Po mom sudu treba pričekati koji dan,
da se odredi smjer na njoj.


Ingra svakim danom malo niže znači klasično iskrcavanje veliki bez dizanja panike da mali ne skuže .

@INGRA
Iskreno nisam neki tehničar i tek počinjem kužit neke stvari al ako je prema nekim osnovama danas je sramežljivo probijena potporica na 15,51 jer se tržilo se 15,50 i za kratki vremenski period do oko 8 radnih dana vjerojatno je očekivat padanje prema 15,00.
Pa pri kraju tog perioda treba vidjet kako i kud dalje.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


@INGRA
Iskreno nisam neki tehničar i tek počinjem kužit neke stvari al ako je prema nekim osnovama danas je sramežljivo probijena potporica na 15,51 jer se tržilo se 15,50 i za kratki vremenski period do oko 8 radnih dana vjerojatno je očekivat padanje prema 15,00.
Pa pri kraju tog perioda treba vidjet kako i kud dalje.

Dalje prema 11 kuna sa koliko je krenulo pumpanje a onda novi krug .

Vezano za Ingru, mogu se složiti s kolegom Ferengijem.. Imaš trokutić čiji će proboj odredit daljni smjer.. Frka je u tom što trebaš uočit proboj.. Ja mislim da se trokut još uvijek formira, odnosno da se traži ovo drugo dno.. Vidjet ćemo.. Zasad imamo skrivenu bikovsku divergenciju unutar trokuta (odnosno, imat ćemo ju ako ovo dno bude iznad prošlog, a ja osobno mislim da hoće)..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




Brutalac,

jel još čekaš lkpc na troznamenkastoj?

tko pita?

[/quote]

tržište

[/quote]

moja poruka trzistu je da ce ostati bez gaca.
kao sto to obicno bude sa 90 % trzista…

neka se okane corava posla i pocnu nesto ozbiljno raditi.
neka se trziste uhvati motike…

[angry]

@tigrus

pusti te bedtime stories za lkpc.
uskoro kreće ženidba, a odbrojavanje je već počelo:

Brutalac,

jel to dizanje lkpc prije istresanja po troznamenkastoj [lol] ili je nečiji kapital opet fas(z)ovao

Poštovani kolege,

s obzirom da sam 21.06.2011 dao projekciju za LKPC i ATGR, te pošto je LKPC tehnički odradila,
evo stavit ću update stanja.

Dakle 21.06.2011 po satnom je došao buy signal. Preporučio sam početak laganog skupljanja.
Naknadno 27.06.2011 smo i po dnevnom dobili buy signal => jače skupljanje.
Danas 30.06.2011 trejderi mogu prodat s profitom, a ako netko misli da može još odraditi, neka čeka,
a kome je dovoljno par posto zarade, neka proda.

Što se tiče ATGR, ona je na 700, a kad je dan signal za kupnju bila je 695. Dakle čekamo da vidimo što će biti dalje.

Usput,
kad sam već ovdje, prilažem i update stanja na Crobeksu.

Sretno svima u trgovanju.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close