Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baron:

James Knox:

može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala.

Nema ti stručnijih komentara. To je to.
Sell signal je sve bliže. Ja mislim tako i prikazao sam na grafovima. Ostali po volji.

mislio sam prokomentirate razdoblje u kojem očekujete korekciju, kolko će ona trajat, u kojoj mjeri, neko dno i otpore itd….ali bez drukanja baron, si čuo! [wink]


i šta se treba dogodit da se ti sell signale pojačaju i potvrde a šta da nestanu?

ne bi se stel mesat medju mahere, no u plitkoj bari se boli pokazal ok i to vise puta za redom. na high risk otc-u preko bare pri visokim betama (sto bi trebalo biti slicno nasoj situaciji po vise kriterija; volumen, rizik, kolektivni psiho moment) je naprava zaista dobro radila. ne znam kaj uce fond/brooker managere u njihovoj skolici, no pattern njihovog razmisljanja je prepoznatljiv.

per aspera ad asparagus

Svi pravci otpora i glavna trend linija se sijeku na 3900. Prema ovome bismo danas trebali napasti tu razinu…


James Knox: ” Baron: ” James Knox: ” može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala. ” Nema ti stručnijih komentara. To je to. Sell signal je sve bliže. Ja mislim tako i prikazao sam na grafovima. Ostali po volji. ” mislio sam prokomentirate razdoblje u kojem očekujete korekciju, kolko će ona trajat, u kojoj mjeri, neko dno i otpore itd….ali bez drukanja baron, si čuo! [wink] ” i šta se treba dogodit da se ti sell signale pojačaju i potvrde a šta da nestanu?

A ništa ne treba napraviti.
Promet sam od sebe opada. Ne kupuje se više.
Hrpa dionica je doživjela veliki rast pa je sada u prekupljenom području.
A fondovi znaju kad treba prodavati, tj. u kojem dijelu ciklusa, i što je najzanimljivje, uvijek pogode.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

evo kako je jucer u stvari izgledao crobex, bloomberg ga je prikazivao krivo

Pilar


evo kako je jucer u stvari izgledao crobex, bloomberg ga je prikazivao krivo

Zna li netko koliki su stvarno bili O-H-L-C Crobexa za jučerašnji dan?

pilar:

evo kako je jucer u stvari izgledao crobex, bloomberg ga je prikazivao krivo

Zna li netko koliki su stvarno bili O-H-L-C Crobexa za jučerašnji dan?


20080505″3795.74″3860.88″3795.74″3836.11″82073
Nadodao sam na bloomberg podatke 136.65- to je bila razlika u zaključnim vrijednostima ZSE i bl,

Nazalost Bajki1212 nije tako jednostavna racunica, kapitalizaciju ZABA-R-A je trebalo pomnoziti sa 19, sto pri svakoj promjeni cijene ZABA-R-A mjenja odstupanje od vrijednosti. Ti imas odstupanje samo za krajnju vrijednost.

OHLC za jucer je:
3807.43 3861.85 3807.43 3836.11

Pilar

sorry greska, nije trebalo mnoziti kapitalizaciju vec broj dionica zastupljenih u crobexu

Pilar

Zato je CROX bio realan.Postaću ga na kraju dana.

SAM PROTIV SVIH


Zato je CROX bio realan.Postaću ga na kraju dana.

Samo zato sto nema ZABA-R-A.
Cini mi se da je burza bloombergu nastavila isporucivati podatke iako su bili krivi (valjda zbog ugovora). A opet izgleda da bloomberg nikad nije imao situaciju da mu burza salje krive podatke, pa ce tako ostati zamka za skidace podataka

Pilar

OHLC za jucer je:
3807.43 3861.85 3807.43 3836.11

Pilar


Da, svjestan sam toga. Al intraday podatke tako uskladiti trebalo bi mi i tjedan dana. Ovo je bio najbrže i približno točno.. Bolje išta nego ono baš s bloomerga..[thumbsup]
Hvala na točnim OHL

New Report

Close