Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ERNT, baš gledam graf, kao da se formira veliki HSS… pad na 1220-1240kn će to i potvrditi.
Svejedno oprez dioničarima.

Nisam ni ja siguran, ali meni ovo više izgleda da je dno ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jeli sada bolje vidljivo ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


po ovoj slici, svijet je potvrdio ulazak u Bear market, s jučerašnjim danom



EUR na SPOT-u 7.4382 HRK ! ! !

short od 2.000 pipsa u sljedeća tri, četiri mjeseca.
[/quote]
450 pipsa… and counting.
sjajan si contrarian indikator, jedan od rijetkih konzistetnih. [thumbsup]

Kolega Loris ovo je samo moje viđenje za ERNT, al ostaje vidjeti.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@machete, loris,
kako radite analizu dionice koja je imala 2 neprirodna skoka (rast i pad) zbog dividende u tom razdoblju što je kompletno poremetilo parametre koje vi uzimate u obzir?

EUR/USD

Žilav je taj dolar.. Možda je u kanalu.. [sealed]

ps. nemojte još kupovati dolare kod lokalnih dilera, probojem bi trebali dobiti i potvrdu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



@machete
, loris,
kako radite analizu dionice koja je imala 2 neprirodna skoka (rast i pad) zbog dividende u tom razdoblju što je kompletno poremetilo parametre koje vi uzimate u obzir?

kažeš, neprirodna. Ajd molin te bogom – objasni ti meni po čemu je to nepriorodno, a nešto drugo je prirodno?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ovaj tjedan bi mogao biti pun fatalnih potopa zbog neradnih dana i nedostatka kupaca .




@machete
, loris,
kako radite analizu dionice koja je imala 2 neprirodna skoka (rast i pad) zbog dividende u tom razdoblju što je kompletno poremetilo parametre koje vi uzimate u obzir?

kažeš, neprirodna. Ajd molin te bogom – objasni ti meni po čemu je to nepriorodno, a nešto drugo je prirodno?
[/quote]

Nije moje al moram neznam o čemu raspravljat što je prirodno a što neprirodno na ZSE kad ja koji sam polupismen vidim unazad 2god da je sve neprirodno odnosno samo pljačka koja je i dalje u tjeku

sve je to prirodno.

I mačka ulovi vrapca … pa joj ga druga mačka ukrade. Kud-god se okreneš, u moru, na kopnu, u zraku, …. svugdje ista priča.

Da je drugačije bilo bi neprirodno.

Problem je samo gdje se ti nalaziš u tom prirodnom slijedu. Ili bolje rečeno – problem je kako što bolje sebe pozicionirati u tom prirodnom slijedu. Jednim dijelom u tome pomaže i tehnička analiza.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




@machete
, loris,
kako radite analizu dionice koja je imala 2 neprirodna skoka (rast i pad) zbog dividende u tom razdoblju što je kompletno poremetilo parametre koje vi uzimate u obzir?

kažeš, neprirodna. Ajd molin te bogom – objasni ti meni po čemu je to nepriorodno, a nešto drugo je prirodno?
[/quote]

pa valjda zato što u tom vremenskom intervalu na tim parametrima lako se dobiva pogrešan dojam, što uvjetuje pogrešnu projekciju budućih kretanja…
Ako dionica zbog dividende od 150 kn na dan isteka prava na dividendu padne za tih 150 kn, onda je valjda svakomu tko ima imalo smisla za logiku jasno da to treba drugačije vrednovati od standardnog trgovanja… odnosno da te šumove treba uračunati/anulirati

probili smo 2240. koliki je target ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close