Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada ce LKPC na 400 kn ?

Na pravom je putu kolega prema 800-900kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


DLKV – inverted HS (W), target 300, crveno je linija podrške, ljubičasta i narančasta otpor

Čini se da dionica DLKV ipak neće tako skoro gore – crvena linija podrške je probijena (na cjenovnom grafu), a to bi se moglo desiti i na RSI grafu. Ako tako bude, mogle bi se desiti situacije označene na slici crvenom i zelenom elipsom.
Možda će se RSI uspjeti podržati na ovoj razini, odnosno na razini cijene 240-245.

P.S. Ovaj post ne treba nikome služiti kao poticaj na kupnju ili prodaju.

P.P.S. Kolega loris, ipak ste imali bolju procjenu.


i ja se pridruzujem cestitarima…

svaka cast na dobrim pogodcima…

mozete li podastrijeti i dokaze da se neki qurac i zaradili na analizama?

[smiley]

Nije lako Tigruse ali mora se živjeti. Primaran count je bijelo, alternativan count je plavi. Ponekad se oba poklope. To su najbolji signali za kupovinu. Inače ide se u rizik i gleda se dugoročna prognoza. Tako si barem nešto u plusu. Evo kako to izgleda na grafu od 15 minuta za index sp 500 u prilogu.

Još uvijek mislim, da će index sp 500 do kraja godine preko 1400.

U prilogu stavljam i dogoročni graf za američki index DJI. I taj će do kraja preko 13500. Ajd.

P.S. Na 3593 stranici TA stavio sam prijavnicu za DUBLI (piše sve tamo) pa tko se najbolje ne snalazi sa dionicama – mislim, da je to trenutno puno bolji business. Prijava košta svega 19,95 EUR, što je šipak prema zaradi.


@ ludjak

peace

da se malo nadovežem i popunim što ste zaboravili ….

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

po ovoj slici, svijet je potvrdio ulazak u Bear market, s jučerašnjim danom

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Obratiti pažnju na 2 neuspješna "izlaska iz bear marketa" u 2008.
Analogno (i logično), potreban je prvo retest prema gore i ponovni proboj prema dolje da bi se to moglo potvrditi. Do tada ovo može biti samo "kucanje na vrata"… [smiley]

Upravo tako kolega shefsale, jer VIX 4 vrh bilježi na tjednom nivou manju vrijednost što nije odlika nastavka BEAR-a, nadalje na tjednom nivou volumeni pri padanju se smanjuju što isto nije odlika početka novog Bear-a, nadalje pozitivna divergencija na MACD-u, momentum,…Da ne spominjem da bi uistinu trebala jako jako velika snaga za okrenuti tjedni SMA jer ima oštar nagib gore. Prije pada ta strmina se mora izravnati.
Tako da je ovo ipak bila 4-orka dolje i opet će uslijediti 5 valova prema gore, vjerovatno do kraja kolovoza će potrajati novi BULL, s tim da će dosta ulagača sad ipak biti opreznije.
Al opet ponavljam nema potvrde BEAR-a zasada!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

shefsale @ MACHETE @ nista jos nije potvrdjeno…gledajuci pojedine sektore …itekako je potvrdilo…banke,brodari,,,,samo dead bounce ovih 2 god …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ERNT, baš gledam graf, kao da se formira veliki HSS… pad na 1220-1240kn će to i potvrditi.
Svejedno oprez dioničarima.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kolega INVERTER,zanima me Vaše mišljenje za cijenu ATPL za par mjeseci.
Naime prodao sam 50kom neki dan po 700kn pa mi više nije jasno gdje će to i hoće li biti preokreta.
Zasad ipak dio u CASH-R-A.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



i ja se pridruzujem cestitarima…

svaka cast na dobrim pogodcima…

mozete li podastrijeti i dokaze da se neki qurac i zaradili na analizama?

[smiley]

Nije lako Tigruse ali mora se živjeti. Primaran count je bijelo, alternativan count je plavi. Ponekad se oba poklope. To su najbolji signali za kupovinu. Inače ide se u rizik i gleda se dugoročna prognoza. Tako si barem nešto u plusu. Evo kako to izgleda na grafu od 15 minuta za index sp 500 u prilogu.

Još uvijek mislim, da će index sp 500 do kraja godine preko 1400.

U prilogu stavljam i dogoročni graf za američki index DJI. I taj će do kraja preko 13500. Ajd.

P.S. Na 3593 stranici TA stavio sam prijavnicu za DUBLI (piše sve tamo) pa tko se najbolje ne snalazi sa dionicama – mislim, da je to trenutno puno bolji business. Prijava košta svega 19,95 EUR, što je šipak prema zaradi.

[/quote]
kolega mozda bi ipak bilo bolje da malo proguglate prije nego sto radite uslugu za Dubli

http://www.wortfilter.de/News/news2010.html

de moze viro i ht

New Report

Close