Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spx i crobex blizu važnih potpora, ako ne i ključnih. Ako spx ne izdrži sma200, sigurno je i da će crobex odraditi ovaj inv. klin.


FerengiHr

Svašta ste Vi ovdje napisali, pa nacrtali. Što je ovo neki Babaroga tekst?

Zaključak koji proizlazi iz vašeg pisanja glasi da je najsigurnije ne baviti se burzom i pobjeći od ovog posla. To je u redu stav za nekoga tko se ne bavi burzom ali Vi se očito bavite.

Što se dogodilo ?

Ferengi ima odlične postove – po meni najbolje na forumu

crobi

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Molim kolegu Khmma njegovo viđenje dionice IGH. Hvala

Poštovanje, molim tehničku KORFA za sljedećih dva mjeseca.
Hvala.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



FerengiHr

Svašta ste Vi ovdje napisali, pa nacrtali. Što je ovo neki Babaroga tekst?

Zaključak koji proizlazi iz vašeg pisanja glasi da je najsigurnije ne baviti se burzom i pobjeći od ovog posla. To je u redu stav za nekoga tko se ne bavi burzom ali Vi se očito bavite.

Što se dogodilo ?

Ferengi ima odlične postove – po meni najbolje na forumu
[/quote]
tako je ..jedan od rijetkih sa pozamasnim znanjem ,kapa dole

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ ludjak

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Hvala svima na pohvalama.

Evo primjer kako Sustav baziran na elastičnosti cijene, s obzirom na položaj u trendu,
obrađen kroz prizmu TA, izgleda kada se primjeni na Američku burzu.

Zelene strelice – Ekstrem u padu
Crvene strelice – Ekstrem u rastu
Žute strelice – Trend continuation

Nije savršeno, ali pruža čovjeku priliku da uz dobar money menađment, pametno korištene stopove
zaradi novce.

Nažalost,
za crobeks koliko sam ja svjestan nijedan sustav ne radi dobro. Pretpostavljam da je stvar u tome što burza nije visoko algoritmizirana, te likvidna.

Evo i primjer kako ista stvar izgleda na crobeksu. Općenito radi značajno lošije, a i može se primjeniti samo na visokim time frameovima.

Preporučam svakome tko želi trejdati,
da prebaci novac u Saxo Bank (novac je osiguran od Danske Vlade), te počne trejdat na normalnoj burzi, forexu, fjučursima, cfdovima, itd …

Ovo na crobeksu je žas – u.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

korf- na slici je sve vidljivo, jos bi spomenuo da je dionica trenutno u fazi oversolda, a stochastic slow je presjekao liniju okidaca prema gore



FerengiHr

Svašta ste Vi ovdje napisali, pa nacrtali. Što je ovo neki Babaroga tekst?

Zaključak koji proizlazi iz vašeg pisanja glasi da je najsigurnije ne baviti se burzom i pobjeći od ovog posla. To je u redu stav za nekoga tko se ne bavi burzom ali Vi se očito bavite.

Što se dogodilo ?

Ferengi ima odlične postove – po meni najbolje na forumu
[/quote]

Odličan je.Čestitke na trudu. [thumbsup]

@KNECHT19

Kolega sve pohvale za pogodak na S&P-u!!! Predviđao si 1257, došlo je do 1258. Sudeći po brojnim pokazateljima, sada nastupa odbijanac, vjerojatno formiranje desnog ramena. Na satnom grafu je vidljiva lijepa pozitivna divergencija. E sad, do koliko odbijanac? Ili je ova jaka borba na razinama oko 1260 bila temelj za veći bull?

Tko umre u jesen za njega nema zime

i ja se pridruzujem cestitarima…

svaka cast na dobrim pogodcima…

mozete li podastrijeti i dokaze da se neki qurac i zaradili na analizama?

[smiley]

New Report

Close