Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo malo i plastike.
evidentno je da je rast pri kraju, barem meni grafovi tqako govore.
tjedna divergencija na RSI, jasnih 5 valova, kao i fibbo cjenovni i gann vremenski otpori upućuju na mogućnost korekcije za 30%,dakle tamo prema 100kn.
kako će se prodaja paketa nadograditi na ovo ostaje da se vidi, grafovi kažu da neće proći uspješno i glatko.vrijeme će pokazat jesu li grafovi kao i moje tumačenje bili s(p)retni.
sretno i spretno svima!

Frankly my dear, I don't give a damn!

ima li netko problema sa j traderom

http://aqua-art.org/news.php


evo malo i plastike.
evidentno je da je rast pri kraju, barem meni grafovi tqako govore.
tjedna divergencija na RSI, jasnih 5 valova, kao i fibbo cjenovni i gann vremenski otpori upućuju na mogućnost korekcije za 30%,dakle tamo prema 100kn.
kako će se prodaja paketa nadograditi na ovo ostaje da se vidi, grafovi kažu da neće proći uspješno i glatko.vrijeme će pokazat jesu li grafovi kao i moje tumačenje bili s(p)retni.
sretno i spretno svima!

krivi(stari) graf!!
evo pravog

Frankly my dear, I don't give a damn!

Vidjet ćemo kroz koji dan

Štaje tehničari diste nešto vas ovi fm-ići ka,,,,,,,, pa nikako da pogodite štogod

kakva su vaša viđenja ovog nam poštenog crobexa

Firme su učinile sve međutim naša vlada ništa ne poduzima da pokrene tržište dok se napolju rade giganski tuneli Švicarska,mostovi Kina ,željeznice Francuska ,kod nas se samo traže pronevjereni novci i bori se za vlast te se vrti u krug nikakav konkretan izlaz ili se čeka predizborno vrijeme. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



evo malo i plastike.
evidentno je da je rast pri kraju, barem meni grafovi tqako govore.
tjedna divergencija na RSI, jasnih 5 valova, kao i fibbo cjenovni i gann vremenski otpori upućuju na mogućnost korekcije za 30%,dakle tamo prema 100kn.
kako će se prodaja paketa nadograditi na ovo ostaje da se vidi, grafovi kažu da neće proći uspješno i glatko.vrijeme će pokazat jesu li grafovi kao i moje tumačenje bili s(p)retni.
sretno i spretno svima!

krivi(stari) graf!!
evo pravog

[/quote]


Vidjet ćemo kroz koji dan


kako ga sakupljaju na 131-132 !!!! tocka potpore trenda rasta.moguce da rade preslagivanje.jedni izlaze a drugi ulaze da zgrabe dividendu i kapitalnu dobit kad cijena nastavi rasti

Prosla analiza za americki index spx500 bila je vrlo dobro pogođena..
http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3587.aspx#post1170862

Evo novog viđenja spx500
Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju americkih niti bilo kojih drugih dionica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

…da se nadovežem malo na kolegu iznad. Najveći značaj ima ova crvena linija koju je nacrtao. Proboj ispod 1250 je moguć, no onda je ona tu. Zadnje linije potpore su na intervalau 1220-1230….Pad ispod toga već ukazuje na novi BEAR.
Po mom sudu do toga neće doći već uskoro gledamo odbijanac…(baš onako kako sam crto prije par tjedana)…

Što misle iskusniji o iskrcavanju 540.000 dionica Ingre hoće li to jako zatući cijenu i možemo li niže od 11 kuna ? Ili je to donja granica Ingre .

Moguc razvoj Bullish pennanta na ingr
da li ce tako biti ili ne , tesko je predvidjeti.

Posjedujem nesto dionica ingr i ovaj graf nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju niti na bavljenje dionicama!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

De nacrtaj sad taj bulšit penant na Hdel [thumbsup]

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

New Report

Close